Tisková zpráva z Krkavce třikrát jinak

3. 6. 2018. V neděli 3. 6. se na Krkavci u Plzně uskutečnil čtvrtý díl seriálu běhů do vrchu Rozhledny v pohybu. Na start se postavilo 19 závodníků, 13 v hlavním závodě a 6 dětí. Na Krkavci se závodilo v distancích 810 m (hromadný start běhu do vrchu k rozhledně) - 550 m (intervalový výběh k rozhledně) – 98 schodů rozhledny Krkavec. Děti soutěžily na okruhu v lese v okolí rozhledny. Dětské kategorie vyhráli Plzeňáci Patrik Stelzer, Monika Veselá a Tomáš Kraus (321 Start). Závod nejrychleji odběhl Petr Veselý z Plzně v čase 5:49 min. Na druhém místě skončil Petr Chmelíř (HC Chotíkov) v čase 6:15 min a na třetím místě Roman Sladký (Pro Sport Activities) v čase 7:03 min. Mezi ženami zvítězila Vendula Fronková (AC Domažlice – 8:29 min) před Pavlínou Homanovou v čase 9:10 min.. Vítězi jednotlivých kategorií se stali Petr Cmelíř, Petr Veselý, Michal Tanzer (Sport Club Plzeň), Petr Janový (AC Trial Plzeň) a Vendula Fronková. Počasí bylo slunečné a teplé s teplotami kolem 22°C. Seriál Rozhledny v pohybu pokračuje závěrečným dílem v sobotu 9. 6. na Vršíčku u Litohlav. Zde dojde i k vyhlášení celkového pořadí celého seriálu.