Výsledky Diana třikrát jinak

27. 5. 2017. V sobotu 27. 5. 2017 se v Karlových Varech uskutečnil 1. závod třetího ročníku seriálu běhů do vrchu Rozhledny v pohybu. Závodu Diana třikrát jinak se za krásného a teplého počasí zúčastnilo celkem 27 běžců. Hlavní závod dospělých běželo 13 běžců, dětské závody 14 běžeckých nadějí. Nejrychlejšími dětmi ve svých kategoriích byli Irena Luprichová (Triatlet Karlovy Vary), Hugo Macháček (Triatlet Karlovy Vary), Laura Sajnerová (AK Škoda Plzeň), Martin Čepek (Dukla Praha) a Adéla Bönischová (Triatlet Karlovy Vary). Pódium v závodě mužů obsadili první Radek Krummer (Triatlet Karlovy Vary), druhý Robert Čepek (PSK Olymp Praha) a třetí David Lukáš (Plzeň – Radost z pohybu). Nejrychlejšími ženami se staly první Romana Lubinová (LK Slovan Karlovy Vary), druhá Petra Šuková (Mariánské Lázně) a třetí Iveta Bačinová. Vítězi jednotlivých kategorií byli Radek Krummer, Robert Čepek, Petra Šuková a Romana Lubinová. Všichni účastníci si pochvalovali náročný, ale zároveň krásný závod a pěkné prostředí okolí rozhledny Diana. Seriál Rozhledny pohybu pokračuje hned další den závodem Hamelika třikrát jinak v Mariánských Lázních.