Výsledky Krkavec třikrát jinak

25. 9. 2021. V sobotu 25. září se u rozhledny na Krkavci poblíž Plzně konal šestý ročník běhu Krkavec třikrát jinak. Tento závod je součástí seriálu běhů Rozhledny v pohybu a je originální kombinací tří kratších běhů, které mají cíl u rozhledny na Krkavci. Na start se za příjemného slunečného počasí postavilo 26 závodníků, 9 v hlavním závodě, 1 štafeta a 16 na dětských tratích. Hlavní závod probíhal na distancích 810 m (78 m převýšení), 550 m (53 m převýšení) a 98 schodů rozhledny. Děti soutěžily na okruhu v lese u rozhledny. Dětské kategorie vyhráli Petr Šturm (TJ Sokol SG Plzeň – Petřín), Ondřej Buchta, Stella Kindlová, Matyáš Lokaj, Denisa Rumarová, Tomáš Uzlík (všichni AC Falcon Rokycany) a Patrik Silovský (Dobřany). Nejlepšími běžci v závodě mužů byli první Lukáš Kopča z TJ Baník Stříbro v čase 6:40,3 min, druhý Petr Soukup (Kovohutě Příbram) v čase 6:48,5 min a třetí Roman Sladký (AC Falcon Rokycany) v čase 7:09,2 min. První ženou, která doběhla, byla Barbora Šturmová (Forrest Gump Team v čase 6:55,7 min, druhou byla Šárka Flachsová z TJ Dukla Praha v čase 7:24,3 min a třetí dámská štafeta z TJ Sokol Plzeň SG Plzeň-Petřín v čase 7:52,2 min. Následující víkend bude seriál běhů Rozhledny v pohybu pokračovat závěrečným závodem v Praze – Petřín třikrát jinak, kde dojde k vyhlášení nejlepších běžců celého seriálu.