Decathlon Run for all


Decathlon běh pro všechny

 

neděle 1. května 2016, 1. ročník


  • Nový běh pro všechny běžce - děti, rodiče, hobby i zkušené běžce.
  • Kvalitní doprovodný program se soutěžemi před prodejnou Decathlon.
  • Trať o délce 11 km (2 okruhy) po širokých asfaltových komunikacích i po lesních cestách. Ti, kdo si netroufnou na plnou délku, se mohou domluvit s kamarádem a běžet 5,5 km jako jeden úsek štafety. Závody dětí.
  • Účastnické triko v ceně startovného. Pro přihlášené děti dárek.

Plakát:

Plakát DRA 16.jpg

Více informací zde:

Tisková zpráva:

V neděli 1. května se v Plzni na Borských Polích uskutečnil 1. ročník běhu nazvaného Decathlon Run for all. Zúčastnilo se jej celkem 162 běžců všech věkových kategorií. Děti soutěžily na tratích od 370 m do 1,48 km. Dospělí běželi závod na 11 km a nebo štafetu 2 x 5,5 km. Trasu hlavního závodu tvořily dva stejné okruhy, které vedly z části po silnicích a z části po lesních cestách. Bohužel běžcům ztěžoval jejich snahu silný vítr.

Vítězi jednotlivých dětských kategorií se stali Martin Verner (Plzeň), Sofie Hettlerová (Slávia Plzeň), Tomáš Kraus (3,2,1 start), Barbora Míková (Loko Beroun), Michal Pergler (ŠAK Přeštice), Nikola Strnadová (Mílaři Domažlice), Jan Pergler (ŠAK Přeštice), Nikola Vimmerová, David Jiřík (AK Škoda Plzeň) a Kateřina Křenková (ŠAK Přeštice).

V závodě štafet zvítězili Daniel Kraus s Jaroslavem Šmídem (DANJAR) v čase 41:55 před štafetou nazvanou Musher klub JCC, za kterou běželi Jan Hladký a David Šebek (44:07). Na celkovém třetím místě a zároveň jako nejlepší smíšená štafeta skončili Martina Nováková a Petr Novák z Novak Teamu v čase 45:57. Nejlepší čistě ženskou štafetou byli Váleční invalidi v zastoupení Zuzany Kláskové a Pavly Hyťhové.

V hlavním závodě na 11 km zvítězil s velkým náskokem český reprezentant v triatlonu Přemysl Švarc, který se vrací k závodění po delší pauze zaviněné zlomenou klíční kostí. Před startem na světovém poháru v Mexiku pojal tento závod jako přípravu a test. Přesto zvítězil v čase 40:38 min s náskokem 46 s před druhým Jan Bielikem z Rozběháme Česko. Třetí skončil Martin Černý z AC Trial Plzeň. Celkově na osmém místě skončila nejrychlejší žena Teodora Svejkovská v čase 46:13. Na dalších místech doběhly Kristýna Junková (Plzeňští běžci) v čase 48:28 a Barbora Šturmová (Forest Gump Team) v čase 49:17. Vítězi jednotlivých věkových kategorií se stali Přemysl Švarc, Tomáš Stančík, Ladislav Burda, Milan Černý, Teodora Svejkovská, Kristýna Junková, Zlata Lukášková (AC Falcon Rokycany) a Marta Hirmerová.

 

foto start.JPG

Fotografie ze startu 1. 5. 2016Hlavní menu

Facebook icon

Sledujte nás na
Facebooku


Partneři

Titulární partner

CZ_LOGO+BASELINE_PLZEN_1.jpg

NC Decathlon Plzeň

 

Hlavní partner

 

logo_Šmucler.png

Autocentrum Jan Šmucler

 

Partneři závodu

 

logo normal_1.jpg

Sportovní centrum Hrádek

 

Zde může být i Vaše logo

Zde může být i Vaše logo

 

Mediální partneři

 

kiss_proton_kontura.jpg

Rádio Kiss Proton

 

Zde může být i Vaše logo

Zde může být i Vaše logo