MTB tour Mariánské Lázně

MTB tour Mariánské Lázně 2015


4. ročník

15. srpna 2015

 

Plakát:

plakat a3 mtb marianske lazne.jpg


 

Více informací o MTB tour Mariánské Lázně 2015

MTB tour Mariánské Lázně 2015

V sobotu 15. srpna 2015 se uskutečnil čtvrtý ročník závodu horských kol MTB tour Mariánské Lázně. Závodu se zúčastnilo celkem 77 závodníků, 33 se jich vydalo na delší trasu o délce 50 km, 26 cyklistů vyrazilo na 20 km a soutěžilo i 18 dětí v závodech na 1 a 2 km, ale také odrážedel .

Celkovým vítězem závodu na 50 km se v čase 1:54:40 stal Josef Černý z MTB Nežichov, který tak obhájil své loňské vítězství. Se ztrátou něco málo přes 4 minuty projel cílem druhý Jakub Holubec. Úspěch oddílu MTB Nežichov zvýraznil třetí Martin Moucha. Na dalších místech se umístili Pavel Staněk (Team Goofy) a Lukáš Kubík z CK Sport Beran Chrást. Vítězi jednotlivých věkových kategorií se stali Radek Kluch (Bike Team Trnová), Josef Černý, Jakub Holubec, Miroslav Špalek (MM Fr. Lázně) a Vojtěch Batoš (MLOK Mar. Lázně).

Cílem závodu na 20 km projel první Marcel Brisuda za Sport Bílek Mariánské Lázně v čase 42:15 před Tomášem Blahoutem (Pro Sport Activities - eleven Team), který projel trať závodu za 43 minut a 26 sekund. Třetí byl v cíli Václav Sladký (Team Bike Březová) v čase 43:49. Vítězi jednotlivých kategorií se stali Marcel Brisuda, Vladimír Cífka (DGC Merida Kadaň), Tomáš Blahout, Václav Sladký, Lenka Jandová (Tri Cheb), Viktorie Pánková (CK Sport Beran Chrást), Daniel Šverdík (Profi Sport Cheb) a Philip Ryšavý z Mariánských Lázní.

Děti své závody odjely v okolí tenisových kurtů v Chopinově ulici. Zvítězili Barbora Sladká (Mariánské Lázně), Marek Havlík (Sokolov), Daniel Civiš (DGC Merida Kadaň), Klára Blahoutová (Velké Přílepy), Jakub Lidický (Teplička), David Peterka (Cykloteam Ostrov), Marie Bartošová (MLOK Mariánské Lázně), David Račan (MTB AC Čimelice) a Viktorie Pánková.

Závod probíhal za teplého počasí s teplotami okolo 25° C. Po nočním dešti byly některé asfaltové úseky mokré a kluzké, a tak několik závodníků při brzdění ve sjezdu upadlo. Naštěstí se všechny pády obešly bez vážnějších úrazů. Poděkování patří i motocyklistům z Cechu, kteří cyklisty doprovázeli na trati. Děním v cíli provázel moderátor DJ Alesh a v nedalekém parku u Lesního pramene vystoupily mladé mažoretky z Junior clubu z Plzně. Děti se vydováděly na skákacím hradu a vyzkoušely svoji zručnost a odvahu v blízkém lanovém parku.

 

Fotogalerie 2014:

23.8.2014_008.jpg23.8.2014_251.jpg23.8.2014_271.jpg

Autorem všech fotografií z Marienbad Kur&Spa Hotels MTB tour 2014 je Josef Pavlovic.

Více fotografií z akce najdete na http://tygr-53.rajce.idnes.cz/3._rocnik_MTB_tour_Marianske_Lazne_-_Marienbad_Kur_Spa_Hotels_MTB_tour_23.8.2014/Hlavní menu

Facebook icon

Sledujte nás na
Facebooku


Partneři

Titulární partner

 

Zde může být i Vaše logo

Zde může být i Vaše logo

Partneři závodu

logoKK_upravene.jpg

Karlovarský kraj

 

logo ML.jpg

město Mariánské Lázně

 

 

T-M Cheb_KC Svoboda_1.jpg

Xercom s.r.o.

logo Ghost.JPG

Ghost

 

logo silvini.jpg

Silvini

 

Logo sport bílek.jpg

Sport Bílek

 

 tanet-logo.jpg

TaNET West

 

LOGO NEW CMYK 600dpi.jpg

Dr. Popov

 

 MP_logo.png

Marius Pedersen

 

logo Slepičková.jpg

Miroslava Slepičková

Logo-ELEVEN-hlavni-page-001.jpg

Eleven

 

Zde může být i Vaše logo

Zde může být i Vaše logo