Plzeňský kardioběh 2023

16. ročník

17. září 2023

součást Běžeckého poháru mládeže Plzeňského kraje

logo kardioběh.jpg

 

Plzeňský kardioběh 2022

 

            V neděli 18. září se v Plzni uskutečnil 15. ročník Plzeňského kardioběhu. Tato oblíbená akce se koná v plzeňské čtvrti Roudná, tratě závodu vedou v okolí Fakultní nemocnice a podél řeky Mže. Na start se postavilo 192 běžců všech věkových kategorií. Dětí, které soutěžily v rámci Běžeckého poháru mládeže Plzeňského kraje, bylo 117, trať 5,8 km běželo 37 běžců a trať 10 km 38 běžců.

Děti běžely na tratích 300 m, 750 m a 1,7 km. Vítězi jednotlivých kategorií se stali Jan Kocek (TJ Baník Stříbro), Kateřina Šilhánková (Aktiv Sport Horšovský Týn), Radim Duník, Rozálie Vokurková (oba TJ Sokol SG Plzeň-Petřín), Adam Soukup (Aktiv Sport Horšovský Týn), Leona Fišáková (TJ Baník Stříbro), Jakub Černý (TAP Plzeň), Veronika Břízová (AK Škoda Plzeň), Václav Bouberle (Mílaři Domalice), Karolína Rutarová (TAP Plzeň), Jan Riegel (AC Domažlice) a Anna Šmídová (TAP Plzeň).

            V závodě na 5,8 km zvítězil v čase 20:55 min Martin Šmíd ze Střelky Brno před Jaroslavem Šmídem z Dobřan (21:31 min) a Jiřím Rosolem z Loko Beroun (21:47 min). Nejrychlejší ženou byla Pavla Šmídová z BK Elán Zruč, která zároveň doběhla na 6. místě v absolutním pořadí v čase 24:03 min. Druhá Barbora Šturmová z Forrest Gump teamu doběhla v čase 25:45 min. Třetí skončila Zlata Lukášková (SV Stříbro) v čase 27:02 min. Vítězi jednotlivých kategorii se stali Jan Pergler, Martin Šmíd, Jaroslav Kroupa, Pavel Bouda, Vlastimil Kubal, Pavla Šmídová, Barbora Šturmová, Zlata Lukášková a Jindra Zahálková.

Závod na 9 km vyhrál Jan Šneberger z AC Falcon Rokycany v čase 33:18 min. Zvítězil suveréním způsobem, když běžel v čele sám téměř celý závod. Druhý doběhl Pavel Chocol v čase 35:18 min a třetí Václav Lorenc z Fitness Luby v čase 35:19 min. Mezi ženami zvítězila Jitka Patrasová (Tempo Makers) v čase 42:38 min před Kateřinou Břachovou v čase 45:49 min a Věrou Bielkovou v čase 51:13 min. Vítězi věkových kategorií se stali Jan Šneberger, Josef Bečváč, Pavel Kozumplík, Jiří Vrabec, Karel Fait, Daniela Voldřichová, Kateřina Břachová, Jitka Patrasová a Kateřina Linhartová.

            Na Roudné panovala tradičně příjemná atmosféra podpořená koncertem kapely The Shower, rautem a skákacím hradem. Akcí provázel moderátor Josef Kožnar. Plzeňský kardioběh se konal pod záštitou 1. náměstka primátora města Plzně Mgr. Romana Zarzyckého. Poděkování za podporu patří i partnerům akce VZP, ÚMO Plzeň 1, ÚMO Plzeň 3, městu Plzeň, Nadaci 700 let města Plzně, RK Evropa a firmě S&T Plus.

 

Plakát Plzeňský Kardioběh 2022.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Plzeňský kardioběh 2021

 

         V neděli 19. září se v Plzni uskutečnil 14. ročník Plzeňského kardioběhu. Tato oblíbená akce se koná na zahradě v Luční ulici v plzeňské čtvrti Roudná. Samotné tratě závodu vedou v okolí Fakultní nemocnice a podél řeky Mže. Na start se postavilo 200 běžců všech věkových kategorií. Dětí, které soutěžily v rámci Běžeckého poháru mládeže Plzeňského kraje, bylo 104, trať 5,8 km běželo 63 běžců a trať 10 km 33 běžců.

           Děti běžely na tratích 300 m, 750 m a 1,7 km. Vítězi jednotlivých kategorií se stali Jakub Weber (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín), Ella Poláková (Plzeň), Jaroslav Vyhnal, Tereza Šturmová (oba TJ Sokol SG Plzeň-Petřín), Adam Soukup (AC Domažlice), Ema Nováková (AK Škoda Plzeň), Ondřej Špiroch (TJ Baník Stříbro), Jana Kozáková (Mílaři Domažlice), Jan Riegel (AC Domažlice), Karolína Konrádyová (Sport Club Plzeň), Michal Pergler (AC Domažlice) a Anna Šmídová (TAP Plzeň).

            V závodě na 5,8 km zvítězil v čase 20:40 min Jan Pergler z AC Domažlice před Tomášem Matějkou z USK CS Plzeň (21:53) a Danielem Krausem z Medi Profin Plzeň (22:22). Nejrychlejší ženou byla Barbora Šturmová z Forrest Gump teamu v čase 25:03. Zvítězila před druhou Jindrou Zahálkovou z KB Chlumčany (28:33) a Michaelou Doubkovou (28:57). Vítězi jednotlivých kategorii se stali Jan Pergler, Daniel Kraus, Jiří Procházka, Jaroslav Bambas, Vlastimil Kubal, Tereza Puchrová, Barbora Šturmová, Dáša Konrádyová a Jindra Zahálková.

               Závod na 10 km musel být zkrácen o necelý 1 kilometr kvůli sobotnímu fotbalovému utkání ve Štruncových sadech. Vyhrál jej Ondřej Jadlovský z Plzně v čase 34:29. Druhý doběhl Jan Sedláček z TJ Sokol Plzeň-Petřín v čase 35:01 a třetí Míra Nový z Plzně v čase 35:13. Mezi ženami zvítězila Blanka Šidelářová z Blovic v čase 39:38 před Míšou Ludmilou Kubíkovou z Města Touškova a Ivanou Machovou z Klatov. Vítězi věkových kategorií se stali Ondřej Jadlovský, Jan Sedláček, Petr Lorenz, Jiří Vrabec, Petra Křenová, Blanka Šindelářová a Stanislava Hartmanová.

           Na Roudné panovala tradičně příjemná atmosféra podpořená koncertem kapely Abraxas, rautem a skákacím hradem. Akcí skvěle provázel moderátor Josef Kožnar. Čestným hostem byl místostarosta ÚMO Plzeň 1 Jiří Uhlík, který odstartoval nejmladší dětské kategorie. Akce se konala pod záštitou 1. náměstka primátora města Plzně Mgr. Romana Zarzyckého. Poděkování za podporu patří i partnerům akce ÚMO Plzeň 1, ÚMO Plzeň 3, městu Plzeň, Nadaci 700 let města Plzně, VZP, RK Evropa, S&T a Nero Drinks.

Plakát PK 2021.jpg

 

Plzeňský kardioběh 2020

 

V neděli 13. září se v Plzni uskutečnil 13. ročník Plzeňského kardioběhu. Tato oblíbená akce se koná na zahradě v Luční ulici v plzeňské čtvrti Roudná. Samotné tratě závodu vedou v okolí Fakultní nemocnice a také ve Štruncových sadech. Na start se postavilo 283 běžců všech věkových kategorií. Dětí, které soutěžily v rámci Běžeckého poháru mládeže Plzeňského kraje, bylo 144, trať 5,8 km běželo 87 běžců a trať 10 km 52 běžců.

Děti běžely na tratích 300 m, 750 m a 1,7 km. Vítězi jednotlivých kategorií se stali Václav Němeček (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín), Helena Neuvirtová (Sokol Plzeň), Adam Soukup (AC Domažlice), Kateřina Svobodová (AK Škoda Plzeň), Leonard Masný (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín), Karolína Minaříková (Rokycany), David Forman (HC Plzeň), Barbora Míková (Moderní pětiboj Hořovice), Michal Pergler (TJ Baník Stříbro), Nela Procházková (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín), Jan Pergler (AC Domažlice) a Linda Lukešová (AK Škoda Plzeň).

V závodě na 5,8 km zvítězil v čase 21:07,2 Ondřej Jócsik z TAP Plzeň před Vojtěchem Deckerem ze Sport Clubu Plzeň (21:14,5) a Adamem Matulkou z AK Škoda Plzeň (21:18,0). Nejrychlejší ženou byla Teodora Chvalová z Forrest Gump teamu v čase 22:53,0. Zvítězila před dvojicí ze Sport Clubu Plzeň – Adélou Novákovou (24:13,5) a Barborou Berouškovou (24:27,7).  Vítězi jednotlivých kategorii se stali Ondřej Jócsik, Jaroslav Šmíd z Dobřan, Jaroslav Kroupa z Chodové Plané, Zdeněk Fikrle z Plzně, Míra Kasík (Český běžecký klub), Teodora Chvalová, Barbora Šturmová (obě Forrest Gump team), Eva Perglerová (BK Přeštice) a Jindra Zahálková (KB Chlumčany).

V závodě na 10 km vyhrál přesvědčivě Martin Kočandrle ze Sport Clubu Plzeň v rekordním čase 34:40,3. Druhý doběhl Pavel Burt, rovněž za Sport Clubu Plzeň, v čase 37:39,2) a třetí Ondřej Jadlovský z Dolního Žandova v čase 37:46,5. Mezi ženami zvítězila Lenka Kusová (Triatlet Karlovy Vary/ 44:08,7) před Blankou Šindelářovou (Blovice/ 44:55,2) a Michaelou Peterkovou (Plzeň/ 49:30,0). Vítězi věkových kategorií se stali Martin Kočandrle, Josef Bečvář z Plzně, Václav Laubr ze Zbiroha, Jaroslav Vlasák ze Stříbra, Jan Svoboda (pivovar Zlosin), Michaela Peterková, Lenka Kusová, Blanka Šindelářová a Kateřina Linhartová.

Na Roudné panovala tradičně příjemná atmosféra podpořená koncertem kapely Domácí násilí, rautem a 2 skákacími hrady. Akcí skvěle provázel moderátor Josef Kožnar. Jednotlivé závody odstartovali a následně předali ceny nejlepším závodníkům čestní hosté – starostka ÚMO Plzeň 1 Helena Řežábová, její místostarostka Ilona Jehličková, radní Plzeňského kraje Radka Trylčová, Pavel Borusík z hnutí Trikolora a primář v Klatovské nemocnici a zastupitel Plzeňského kraje Richard Pikner.

 Plakát Plzeňský kardioběh 2020.jpg

 

Plzeňský kardioběh 2019

V neděli 8. září se v Plzni uskutečnil 12. ročník Plzeňského kardioběhu. Tento oblíbený cross-country běh se odehrává ve čtvrti Roudná, v okolí Fakultní nemocnice a také ve Štruncových sadech. Celkem do cíle doběhlo 281 běžců všech věkových kategorií. Dětí, které soutěžily v rámci Běžeckého poháru mládeže Plzeňského kraje, bylo 165, 81 běžců bylo v cíli závodu na 5,8 km a 35 závodu na 10 km.

Děti běžely na tratích 300 m a 1,7 km. Vítězi jednotlivých kategorií se stali David Steidl (AC Domažlice), Viktorie Borovanská (AK Škoda Plzeň), Lukáš Kydlíček (ŠAK při ZŠ Přeštice), Ema Jámborová (Adrien Elixir Elite team), Leonard Mastný (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín), Sofie Hettlerová, Jan Škarban (AK Škoda Plzeň), Barbora Míková (Loko Beroun), Michal Pergler (TJ Baník Stříbro), Adéla Kočandrlová (Sport Club Plzeň), Jan Pergler (TJ Baník Stříbro) a Linda Lukešová (AK Škoda Plzeň).

V závodě na 5,8 km zvítězil v čase 21:04 suveréním způsobem Jiří Rosol z Loko Beroun před Jiřím Bretšnajdrem (22:06) a Danielem Krausem z Plzně (22:19).  Nejrychlejší ženou byla Kateřina Křenková (ŠAK Přeštice/ 24:30), druhá doběhla Barbora Šturmová (Forrest Gump team/ 25:09) a třetí Eliška Krausová (25:45). Vítězi jednotlivých kategorii se stali Jan Řeřicha, Jiří Rosol, Jiří Procházka, Jiří Královec (Mílaři Domažlice), Petr Janový (AC Trial Plzeň), Kateřina Křenková, Vendula Fronková (AC Domažlice), Ivana Rosolová, Dagmar Špillerová a Dana Svobodová.

V závodě na 10 km vyhrál také přesvědčivě Jan Sedláček z TJ Sušice v čase 38:09. Druhý doběhl Josef Bečvář z Plzně (39:19) a třetí Jan Bíba (Triatlon Plzeň/ 40:31). Mezi ženami zvítězila Petra Doležalová (49:28) před Alenou Böhmovou (50:00) a Michaelou Doubkovou z Plzně (51:17). Vítězi věkových kategorií se stali Josef Bečvář, Jan Sedláček, Petr Kuželka, Adrien Sehnal (SC Radotín), Jan Svoboda, Petra Doležalová, Alena Böhmová, Renáta Peteříková a Kateřina Linhartová.

Účastníci akce byli rádi, že nepřišel hrozící déšť, a tak panovala na Roudné příjemná atmosféra podpořená koncertem kapely The Shower, bohatým rautem a 2 skákacími hrady.

 

Plzeňský kardioběh 2018

V neděli 9. září se v Plzni na Roudné uskutečnil 11. ročník Plzeňského kardioběhu. Do druhé dekády vstoupil tento běh s novou tratí na 10 km. Celkem do cíle doběhlo 234 běžců všech věkových kategorií. Dětí, které soutěžily v rámci Běžeckého poháru mládeže Plzeňského kraje, bylo 119, 71 běžců bylo v cíli závodu na 5,8 km a 44 závodu na 10 km.

Děti běžely na tratích 300 m, 1,4 km a 1,8 km. Vítězi jednotlivých kategorií se stali David Krejčí (TJ Baník Stříbro), Karolína Klepačová (TJ Sokol Plzeň-Petřín), Vojtěch Slouka (ŠAK při ZŠ Přeštice), Kristýna Záhořová (TJ Baník Střbro), Adam Novák, Andrea Šleisová, Michal Pergler (ŠAK při ZŠ Přeštice), Stela Provalilová (Mílaři Domažlice), Jan Pergler (TJ Baník Stříbro), Nikola Vimmerová (TJ Sokol Plzeň-Petřín) a Kateřina Křenková (TJ Sokol Plzeň-Petřín).

V závodě na 5,8 km zvítězil v čase 19:58 suveréním způsobem Vlatimil Šroubek ml. (AK Škoda Plzeň) před Martinem Kočandrlem (20:46) a Adamem Horníkem (21:01 – oba ze Sport Clubu Plzeň).  Nejrychlejší ženou byla Eliška Rosenbaumová (Rozběháme Česko/ 24:03), druhá doběhla Jana Brantlová (Velosport Domažlice/ 24:47) a třetí Barbora Beroušková (Sport Club Plzeň/ 25:18).  Vítězi jednotlivých kategorii se stali Vlastimil Šroubek ml., Daniel Kraus (Medi Profin Plzeň), Jiří Procházka, Eliška Rosenbaumová, Jana Hocká a Marcela Bečvářová (SV Stříbro).

V závodě na 10 km vyhrál zcela přesvědčivě Ondřej Jadlovský z Dolního Žandova v čase 36:33. Druhý doběhl loňský vítěz Pavel Burt (Sport Club Plzeň/ 37:39) a třetí Jan Sedláček (TJ Sušice/ 39:01). Mezi ženami zvítězila Helena Adamcová (PSP Klub koloběhu Plzeň/ 46:48) před Evou Perglerovou (BK Přeštice/ 47:09) a Lenkou Korcovou (48:29). Vítězi věkových kategorií se stali Ondřej Jadlovský, Jan Sedláček, Karel Černý (Atmos Chrást), Adrien Sehnal (SC Radotín), Petr Janový (AC Trial Plzeň), Anna Baborová, Helena Adamcová,a Jitka Siglová.

V letošním roce konečně vyšlo i příjemné počasí s teplotami okolo 24 °C. Během akce panovala na Roudné příjemná atmosféra. Účastníci byli nadšení z přítomnosti české reprezentantky Diany Mezulianikové, k poslechu i k tanci zahrála kapela The Shower a jako tradičně zde byl i bohatý raut.

 

Plzeňský kardioběh 2017

 V neděli 10. září se v Plzni na Roudné uskutečnil 10. ročník Plzeňského kardioběhu. Celkem 237 běžců všech věkových kategorií doběhlo do cíle na 4 různých tratích. Mnoho dalších, již přihlášených běžců, bohužel odradilo deštivé počasí, které nad Plzní panovalo od předešlého večera.

Děti běžely na tratích 300 m, 1,4 km a 1,8 km. Vítězi jednotlivých kategorií se stali David Jahn (AC Domažlice), Adéla Burlová (ŠAK Přeštice), Tomáš Nový (TJ Sokolo Plzeň-Petřín),  Sofie Hettlerová (AK Škoda Plzeň), David Bíman (AK Škoda Plzeň), Tereza Burlová (ŠAK Přeštice), Michal Pergler (ŠAK Přeštice), Adéla Kočandrlová (Sport Club Plzeň), Martin Kočandrle (Sport Club Plzeň), Nikola Vimmerová (TJ Sokol Plzeň-Petřín), Jakub Karlach (AC Domažlice) a Kateřina Křenková (ŠAK Přeštice). V dětských a mládežnických kategoriích byl Plzeňský kardioběh součástí Běžeckého poháru mládeže Plzeňského kraje.

V závodě příchozích na 1,8 km zvítězili Miroslav Duda (Prazdroj Plzeň) a Jana Baxová z Plzně. V hlavním závodě se o vítězi rozhodovalo až ve finiši, kde zvítězil Pavel Burt (Sport Club Plzeň) o 3 sekundy před Richardem Šimurdou (USK CS Plzeň). Na třetím místě doběhl Vladislav Razým (Sport Club Plzeň). Převahu lyžařů ze Sport Clubu Plzeň potvrdily i dvě nejlepší ženy. Zvítězila Kateřina Beroušková před svoji sestrou Barborou Berouškovou. Na třetím místě závod dokončila Barbora Šturmová z Forrest Gump teamu.  

Vítězi jednotlivých kategorii se stali Pavel Burt, Richard Šimurda, Jiří Procházka (TTK Slávia VŠ Plzeň), Ján Korytár (AC Falcon Rokycany), Václav Šůcha (SV Stříbro), Kateřina Beroušková, Barbora Divišová (FN Plzeň-Bory), Šárka Vančurová (BKV Holýšov), Jindra Zahálková (KB Chlumčany).

I přes dešťové přeháňky panovala na Roudné bezvadná atmosféra. Běžci si užívali koncertu skupiny Odyssea a byl pro ně připraven tradičně bohatý raut. Mezi běžci hlavního závodu byl i čestný host akce - primář klatovské nemocnice a aktivní člen TOP 09 Richard Pikner.

 

Plzeňský kardioběh na internetu:

http://plzen.cz/kardiobeh-v-plzni-bezelo-pres-200-bezcu-zahrala-jim-odyssea/

http://www.plzenskyrozhled.cz/index.php/plzensky/443-nejprve-si-dame-plzensky-kardiobeh-pote-zahraje-skupina-odysse

http://plzen.cz/jubilejni-10-rocnik-kardiobehu-se-uskutecni-tuto-sobotu/

 


Plzeňský kardioběh 2016

V neděli 11. září se v Plzni na Roudné uskutečnil 9. ročník Plzeňského kardioběhu. Celkem 255 běžců všech věkových kategorií doběhlo do cíle na 4 různých tratích. Děti běžely na tratích 300 m, 1,4 km a 1,8 km. Vítězi jednotlivých kategorií se stali Damian Zeleník (ŠAK Přeštice), Sofie Hettlerová (Slávia Plzeň), Michal Pergler (ŠAK Přeštice), Stela Provalilová (Mílaři Domažlice), Jiří Rejzek (AC Falcon Rokycany), Barbora Míková (Loko Beroun), Jan Pergler (ŠAK Přeštice), Kateřina Burianová (ŠAK Přeštice), Martin Kočandrle (Sport Club Plzeň), Magda Vokáčová (AC Falcon Rokycany), Lukáš Krýsl (Atletika Klatovy) a Zuzana Laštovková (AC Falcon Rokycany). V dětských a mládežnických kategoriích byl Plzeňský kardioběh součástí Běžeckého poháru mládeže Plzeňského kraje. V závodě příchozích na 1,8 km zvítězili David Šindler (AK Škoda Plzeň) a Anna Nosilová (BKV Holýšov). V hlavním závodě dlouho nebylo rozhodnuto o celkovém vítězi. Ještě 500 m před cílem byl v čele Jakub Rádl z Karlových Varů. Prvenství nakonec neudržel a skončil až na třetím místě. Před něj se dostali druhý Martin Černý (AC Trial Plzeň) a vítězný Jiří Bouchal (oba ve stejném čase 21:31 min). Mezi ženami zvítězila s přehledem česká reprezentantka Pavla Zahálková (AK Škoda Plzeň/ Salomon team). Na druhém a třetím místě skončily týmové kolegyně Teodora Svejkovská a Barbora Šturmová (Forest Gump team). Vítězi jednotlivých kategorii se stali Jiří Bouchal, Jiří Trávníček (SV Stříbro), Zdeněk Fiala (SK Eva), Ján Korytár (AC Falcon Rokycany), Václav Šůcha (SV Stříbro), Pavla Zahálková, Šárka Vančurová (BKV Holýšov), Zlata Lukášková (AC Falcon Rokycany), Jindra Zahálková (KB Chlumčany). Během horkého dne zahrála legendární kapela Garage and Tony Ducháček band, pro běžce byl připraven tradičně bohatý raut a pro děti skákací hrad. Hlavní závod odstartoval a zároveň i běžel kandidát TOP 09 na hejtmana Plzeňského kraje a primář klatovské nemocnice doktor Richard Pikner.

 

 

Plzeňský kardioběh 2015

V neděli 13. září se v Plzni na Roudné uskutečnil 8. ročník Plzeňského kardioběhu. Zúčastnilo se jej rekordních 286 běžců všech věkových kategorií. Děti soutěžily na tratích 300 m, 1,4 km a 1,8 km. Vítězi jednotlivých kategorií se stali Tomáš Nový (TJ Sokol Plzeň-Petřín), Adina Provalilová (TJ Sokol Kout na Šumavě), David Pášil (Atletika Klatovy), Tereza Burlová (ŠAK Přeštice), Ondřej Hůrka (Mílaři Domažlice), Lenka Kučerová (TJ Sokol Plzeň-Petřín), Martin Kočandrle (Sport Club Plzeň), Kateřina Burianová (ŠAK Přeštice), Jakub Karlach (TJ Sokol Plzeň-Petřín), Alexandra Planetová (AC Rokycany), Vojtěch Vychopeň (AC Domažlice) a Lucie Hřebíková (TJ Sokol Plzeň-Petřín). V dětských a mládežnických kategoriích byl Plzeňský kardioběh součástí Běžeckého poháru mládeže Plzeňského kraje.

V závodě příchozích na 1,8 km zvítězili Václav Jírů (AK Škoda Plzeň) a Zuzana Kadlecová. Plzeňský kardioběh je specifický tím, že vyhodnocuje nejlepší běžce - zdravotníky. V této kategorii byli nejlepší Martin Černý (AC Trial Plzeň) a Kristýna Junková.

Startovní pole hlavního závodu na 5,8 km bylo velmi kvalitní. Byli v něm téměř všichni medailisté z předchozích ročníků a tak se očekával velký boj o vítězství. Nakonec vyhrál nejmladší z favoritů - devatenáctiletý Josef Šimsa z AC Falcon Rokycany. Druhý skončil Tomáš Eisner a o 2 sekundy za ním doběhl Tomáš Bystřický (Salomon Suunto). Nejrychlejší ženou na této trati byla Kristýna Junková, která však byla klasifikována mezi zdravotníky a tak se vítězkou závodu stala Vendula Fronková z AC Domažlice. Na dalších místech skončily Šárka Vančurová a Jana Brantlová. Ve svých věkových kategoriích zvítězili Josef Šimsa, Jiří Trávníček (SV Stříbro), Jiří Procházka (TTK Slávia VŠ Plzeň), Vladimír Černý z pražských Střešovic, Otakar Kučera z Přeštic, Vendula Fronková, Šárka Vančurová a Veronika Poláková (Postřelmov).

Během programu zahrála kapela Švihadlo a pro běžce byl připraven tradičně bohatý raut.

 

KARDIOLOGIE V SADECH s.r.o.

Pro všechny aktivní sportovce je důležité, aby byli zdraví, aby jejich organismus vydržel pracovat při vyšší zátěži v tréningu i závodě. Pokud budete chtít podstoupit vyšetření Vašeho zdravotního stavu, navštivte Kardiologii V sadech, kde Vám Doc. MUDr. Kateřina Linhartová, PhD. provede odborné vyšetření Vašeho srdce.

Ordinace pro web.jpg
Hlavní menu

Facebook icon

Sledujte nás na
Facebooku


Partneři

Partneři závodu

 

VZP_modul-A_PANTONE-page-001.jpg

VZP

 

logo_UMO1.jpg

Městský obvod Plzeň 1

 

umo3_logo_dlouhe_velke.jpg

Městský obvod Plzeň 3

 

logo Plzeň sportovní 2017.jpg
město Plzeň

 

logo Plzeňský kraj.gif

Plzeňský kraj

 

 

logo_nadace_cernobile.jpg

Nadace 700 let města Plzně

 

 

s&t-logo-hi.jpg

S&T CZ, s.r.o.

 

logo evropa plzen s E modreRGB.JPG

 Realitní kancelář Evropa Plzeň

 

 
Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje

Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje

 

Zde může být i Vaše logo

Zde může být i Vaše logo