Startovní listina

Běh Plzeňské teplárenské kolem Boleveckých rybníků

 

Kategorie - 2,0 km - muži

ZkratkaKategorieRočníky
X2 Muži bez rozdílu věku

Kategorie - 2,0 km - ženy

ZkratkaKategorieRočníky
Y2 Ženy bez rozdílu věku

 

Kategorie - 3,5 km - muži

ZkratkaKategorieRočníky
J3 Junioři 2000-2001
A3 Muži hlavní – do 39 let 1980-1999
B3 Muži do 49 let 1970-1979
C3 Muži do 59 let 1960-1969
D3 Muži do 69 let 1950-1959
E3 Muži nad 70 let 1949 a starší

Kategorie - 3,5 km - ženy

ZkratkaKategorieRočníky
K3 Juniorky 2000-2001
F3 Ženy hlavní – do 34 let 1985-1999
G3 Ženy do 44 let 1975-1984
H3 Ženy do 54 let 1965-1974
I3 Ženy nad 55 let 1964 a starší

 

Kategorie - 5,5 km - muži

ZkratkaKategorieRočníky
J5 Junioři 2000-2001
A5 Muži hlavní – do 39 let 1980-1999
B5 Muži do 49 let 1970-1979
C5 Muži do 59 let 1960-1969
D5 Muži do 69 let 1950-1959
E5 Muži nad 70 let 1949 a starší

Kategorie - 5,5 km - ženy

ZkratkaKategorieRočníky
K5 Juniorky 2000-2001
F5 Ženy hlavní – do 34 let 1985-1999
G5 Ženy do 44 let 1975-1984
H5 Ženy do 54 let 1965-1974
I5 Ženy nad 55 let 1964 a starší

 

Kategorie - 300 m, 1,4 km a 2,0 km - Děti a mládež

Zkratka Kategorie Ročníky
L Nejmladší děti kluci 2012 a mladší
M Nejmladší děti dívky 2012 a mladší
N Přípravka ml. kluci 2010/2011
O Přípravka ml. dívky 2010/2011
P přípravka st. kluci 2008/2009
Q přípravka st. dívky 2008/2009
R mladší žáci 2006/2007
S mladší žákyně 2006/2007
T starší žáci 2004/2005
U starší žákyně 2004/2005
V dorostenci 2002/2003
W dorostenky 2002/2003

Seznam doposud přihlášených účastníků do závodu

  Číslo Příjmení Jméno Oddíl Stát Kategorie
Žena 1 Říhová Anna AE klub LADY Plzeň Česká Republika Q
Muž 2 Tyml Ondřej Česká Republika A5
Žena 3 Burkart Věroslava Česká Republika G5
Žena 4 Protivínská Markéta Česká Republika F5
Muž 5 Protivínský Stanislav Česká Republika A5
Žena 6 Žáčková Ivona Česká Republika F3
Muž 7 SMOLÍK DOMINIK Česká Republika V
Muž 8 Lorenc Martin Česká Republika A3
Žena 9 Hubená Lada Česká Republika G3
Muž 10 Hubený Adam Česká Republika N
Muž 11 Hubená Marie Česká Republika L
Žena 12 Hubená Vendula Česká Republika M
Muž 13 Procházka Jiří RMT Česká Republika C5
Muž 14 Šulc Viktor Česká Republika L
Žena 15 Fictumová Petra Česká Republika H3
Žena 16 Fictumová Michaela Česká Republika ---
Žena 17 Valachovičová Anna Česká Republika M
Muž 18 Valachovič Zdeněk Česká Republika L
Žena 19 Valachovičová Miroslava Česká Republika A5
Žena 20 Ivaničová Petra Česká Republika F5
Žena 21 Němcová Blanka Česká Republika F5
Žena 22 Nováková Ema AK Škoda Česká Republika O
Muž 23 Kopelent Tomáš Česká Republika A5
Žena 24 Bielková Věra Plzeň Česká Republika G5
Žena 25 Svobodová Kateřina AK ŠKODA PLZEŇ Česká Republika M
Žena 26 Cihlářová Simona AC Domažlice Česká Republika M
Žena 27 Svobodová Kristýna Česká Republika M
Muž 28 Kalčík Filip Česká Republika L
Žena 29 Kalčíková Zuzana Česká Republika M
Muž 30 Šulc Alexandr AK Škoda Plzeň Česká Republika L
Muž 31 Bluma David Česká Republika L
Žena 32 Křenová Petra Česká Republika G5
Žena 33 Brožová Monika Česká Republika G5
Žena 34 Burkart Věroslava Škoda Electric Run Crew Česká Republika G5
Žena 35 Malatová Romana Česká Republika G3
Muž 36 Chmelík Jan Česká Republika A5
Žena 37 Raisová Marta Česká Republika G5
Žena 38 Piškulová Pavlína Chrást Česká Republika F5
Muž 39 Nosek Michal ČBK Česká Republika A5
Muž 40 Veselý František BistroBoys Nýřany Česká Republika A5
Žena 41 Petermannova Barbora Bistroboys Česká Republika F3
Muž 42 Růžička Zdeněk Česká Republika A5
Muž 43 Kvasnička Jan Česká Republika B5
Muž 44 Tobrman Jan Česká Republika L
Žena 45 Tobrmanová Barbora AE klub LADY Plzeň Česká Republika O
Muž 46 Nejedlý Kubík Prostě běž Česká Republika L
Žena 47 Klugerová Linda Prostě běž Česká Republika G3
Muž 48 Nejedlý Roman Prostě běž Česká Republika B3
Žena 49 Brejchová Veronika Česká Republika F5
Žena 50 Valová Nikol Česká Republika U
Žena 51 Doležalová Petra Česká Republika F5
Žena 52 Rutarová Karolína Flik flak Plzeň Česká Republika Q
Žena 53 Rutarová Magdalena Flik flak Plzeň Česká Republika O
Žena 54 Rutarová Kateřina Flik flak Plzeň Česká Republika O
Muž 55 Brož Martin Česká Republika A5
Žena 56 Brož Lukáš Česká Republika Q
Žena 57 Brožová Terezka Česká Republika M
Žena 58 Kindlová Stella Česká Republika M
Muž 59 Hranac Petr Česká Republika B5
Žena 60 Králová Zdeňka Nový Čestín Česká Republika G3
Muž 61 Slouka Vojtěch AK Škoda Plzeň Česká Republika N
Žena 62 Staňková Jana Česká Republika G5
Muž 63 Staněk Jiří Česká Republika B5
Žena 64 Staňková Ella Česká Republika M
Muž 65 Staněk Jan Česká Republika N
Muž 66 Kahoun Jan Česká Republika A5
Žena 67 Fundová Tereza Česká Republika W
Muž 68 Matějka Jiří Česká Republika A3
Žena 69 Horáková Petra Česká Republika F3
Muž 70 Funda Petr Česká Republika R
Žena 71 Kohoutová Julie Česká Republika M
Žena 72 Kohoutová Jana Česká Republika F3
Žena 73 Kučerová Jana Česká Republika G5
Žena 74 Lehká Hana Diabetes nás spojuje Česká Republika G3
Žena 75 ŠPETOVÁ Patricie AK ŠKODA PLZEŇ Česká Republika O
Žena 76 ŠPETOVÁ Viktorie KK PLZEŇ Česká Republika O
Muž 77 Jurečko Roman Plzeňská teplárenská Česká Republika C5
Žena 78 Lemonová Renata Plzeňská teplárenská Česká Republika H5
Žena 79 Jámborová Ema Adrien Elixir Elite team Česká Republika O
Žena 80 Výšková Vladislava Česká Republika F5
Muž 81 Sehnal Adrien SC Radotín Česká Republika D5
Muž 82 Bacho Ondřej Česká Republika A5
Muž 83 Černý Marek Česká Republika A5
Žena 84 Šebestová Kateřina AC Domažlice Česká Republika W
Muž 85 Štěpánek Kamil RUN magazine team Česká Republika A5
Muž 86 Černý Karel RK Evropa Plzeň Česká Republika C5
Muž 87 Žiška Patrik Česká Republika ---
Muž 88 Sebera Martin Česká Republika A5
Žena 89 Pechová Marie Česká Republika I3
Žena 90 Pechová Veronika Česká Republika G3
Muž 91 Bouda Oldřich Rozběháme Klatovy Česká Republika A5
Muž 92 Kreml Bohumil Most Česká Republika D3
Žena 93 Kořanová Barbora Česká Republika ---
Muž 94 Kořan Vojtěch Česká Republika ---
Žena 95 Hiršlová Vendula Česká Republika ---
Muž 96 Rada Pavel Česká Republika ---
Muž 97 Kubiš Zdeněk Česká Republika A5
Muž 98 HANZEL Vilém PSC v PLzni Česká Republika N
Muž 99 HORÁK Adam PSC v PLzni Česká Republika N
Žena 100 ŠMÍDOVÁ Simona PSC v PLzni Česká Republika Q
Žena 101 Holečková Lucie AK ŠKODA PLZEŇ Česká Republika Q
Muž 102 HAJŠMAN Matyáš PSC v PLzni Česká Republika P
Muž 103 ŠVEHLA Martin PSC v PLzni Česká Republika P
Muž 104 FOLTÝN Jan PSC v PLzni Česká Republika P
Muž 105 HORÁK Jakub PSC v PLzni Česká Republika R
Muž 106 HAJŠMAN Petr PSC v PLzni Česká Republika R
Muž 107 SLADKÝ Matěj PSC v PLzni Česká Republika T
Muž 108 Kydlíček Lukáš ŠAK Přeštice Česká Republika N
Žena 109 Burlová Adéla ŠAK Přeštice Česká Republika O
Muž 110 Kydlíček Michal ŠAK Přeštice Česká Republika P
Žena 111 Burlová Tereza ŠAK Přeštice Česká Republika S
Žena 112 Poslední Lenka ŠAK Přeštice Česká Republika U
Žena 113 Trojanová Tereza AK Škoda Plzeň Česká Republika O
Muž 114 Trojan Lukáš Česká Republika T
Muž 115 Trojan Pavel Česká Republika B5
Žena 116 Brabcová Markéta Česká Republika G3
Žena 117 Fraňková Monika Česká Republika F5
Muž 118 Leitl Martin Česká Republika B3
Žena 119 Bouzková Jarmila Česká Republika G5
Žena 120 Nelibová Alice Česká Republika G5
Žena 121 Nelibová Tereza Česká Republika M
Žena 122 Královcová Petra Česká Republika G3
Žena 123 Průšová Kamila Diabetes nás spoluje Česká Republika F5
Muž 124 Korelus Pavel Česká Republika A5
Žena 125 Vintrová Alena Česká Republika F5
Muž 126 Vintr Jakub Česká Republika A5
Žena 127 Hálová Veronika Česká Republika F5
Muž 128 Vondrová Jana Česká Republika A5
Žena 129 Bouzková Tereza Česká Republika M
Muž 130 Sedláček Jan TJ Sušice Česká Republika B5
Žena 131 Vodičková Martina Diabetes nás spojuje Česká Republika F5
Muž 132 Breburda Roman Diabetes nás spojuje Česká Republika A5
Žena 133 Hrubá Jana SV Stříbro Česká Republika I5
Žena 134 Hrubá Karolína Česká Republika F5
Žena 135 Duffková Kamila Česká Republika G5
Žena 136 Klepačová Karolína TJ Sokol Petřín Česká Republika O
Žena 137 Hajžmanová Aneta Česká Republika M
Muž 138 Hajžman Jakub Česká Republika L
Žena 139 Hajžmanová Karolína Česká Republika G3
Žena 140 Kohoutová Anežka Česká Republika M
Muž 141 Šafránek Petr Česká Republika B5
Muž 142 Mastný Leonard TJ Sokol SG Plzeň-Petřín Česká Republika P
Žena 143 Krausová Šárka 321start Česká Republika G3
Žena 144 Belanová Zuzana Slovensko F5
Muž 145 Nosek Miroslav Česká Republika A5
Žena 146 Záhořová Kristýna TJ Baník Stříbro Česká Republika Q
Žena 147 Sedláčková Viktorie AK Škoda Plzeň Česká Republika O
Žena 148 Blažková Veronika AK Škoda Plzeň Česká Republika O
Žena 149 Vyhnánková Lucie AK ŠKODA PLZEŇ Česká Republika Q
Muž 150 Švígler Jan AC Domažlice Česká Republika T
Žena 151 Brejníková Adéla AK ŠKODA PLZEŇ Česká Republika Q
Žena 152 Rotariu Liliana TJ Sokol SG Plzeň-Petřín Česká Republika M
Muž 153 Štěpán Jan PK Prokopnutý sud Česká Republika A5
Muž 154 Cvikl Adam TJ Sokol SG Plzeň-Petřín Česká Republika L
Muž 155 Boček Jan Česká Republika A5
Žena 156 Bočková Natália Slovensko F5
Žena 157 Herradová Štěpánka Česká Republika G5
Žena 158 Hrubá Kateřina Česká Republika F5
Žena 159 Ivasienková Anna Ak Škoda Plzeň Česká Republika S
Žena 160 Zahálková Jindra KB Chlumčany Česká Republika I5
Muž 161 Reznicek Petr Česká Republika B5
Muž 162 Kratochvíl Pavel Atytaky Třemošná Česká Republika L
Žena 163 Kratochvílová Leontýna KK Plzeň Česká Republika O
Muž 164 Mach Jan >>>Mach Turbo>>> Česká Republika A5
Žena 165 Machová Lucie >>>Mach Turbo>>> Česká Republika ---
Muž 166 Mach Jan >>>Mach Turbo>>> Česká Republika L
Muž 167 Mach Jakub >>>Mach Turbo>>> Česká Republika L
Muž 168 Štěpánek Kamil Isofruit Česká Republika A3
Muž 169 Lukáš David TJ Sokol SG Plzeň-Petřín Česká Republika A3
Muž 170 Panzer Lukáš AK Skoda Česká Republika N
Žena 171 Panzerová Michaela AK Skoda Česká Republika O
Muž 172 Kaftan Kryštof TJ Sokol Petřín Česká Republika R
Žena 173 Kaftanová Barbora TJ Sokol Petřín Česká Republika Q
Žena 174 Kaftanová Simona Česká Republika ---
Muž 175 Holeček Jiří AK ŠKODA PLZEŇ Česká Republika N
Muž 176 Herrada Maxmilián AK ŠKODA PLZEŇ Česká Republika N
Muž 177 Augustin Tomáš Šakal Kbely Česká Republika L
Žena 178 Augustinová Kamila Šakal Kbely Česká Republika Q
Muž 179 Bláha Jakub Šakal Kbely Česká Republika N
Muž 180 Červenka Marek Šakal Kbely Česká Republika N
Muž 181 Devera Ondřej Šakal Kbely Česká Republika P
Žena 182 Deverová Barbora Šakal Kbely Česká Republika U
Muž 183 Formánek Jakub Šakal Kbely Česká Republika L
Muž 184 Formánek Filip Šakal Kbely Česká Republika P
Žena 185 Holišová Laura Šakal Kbely Česká Republika Q
Žena 186 Holišová Sára Šakal Kbely Česká Republika N
Muž 187 Chleboun Ondřej Šakal Kbely Česká Republika N
Muž 188 Janeček Jakub Šakal Kbely Česká Republika P
Muž 189 Ježek Jáchym Šakal Kbely Česká Republika R
Žena 190 Ježková Jasmína Šakal Kbely Česká Republika Q
Žena 191 Jínová Anna Šakal Kbely Česká Republika O
Žena 192 Jünglingová Barbora Šakal Kbely Česká Republika O
Žena 193 Kadlecová Kristýna Šakal Kbely Česká Republika Q
Žena 194 Kadlecová Tereza Šakal Kbely Česká Republika O
Muž 195 Kara Daniel Šakal Kbely Česká Republika L
Muž 196 Karbulka Matěj Šakal Kbely Česká Republika R
Žena 197 Karbulková Adéla Šakal Kbely Česká Republika U
Muž 198 Koutník Tomáš Šakal Kbely Česká Republika R
Žena 199 Kozáková Adéla Emma Šakal Kbely Česká Republika Q
Žena 200 Kratochvílová Kateřina Šakal Kbely Česká Republika Q
Žena 201 Kubešová Johana Šakal Kbely Česká Republika Q
Žena 202 Kubešová Rozálie Šakal Kbely Česká Republika O
Žena 203 Kvasničková Kateřina Šakal Kbely Česká Republika O
Muž 204 Kříž Daniel Šakal Kbely Česká Republika N
Žena 205 Křížová Katka Šakal Kbely Česká Republika Q
Muž 206 Marák Samuel Šakal Kbely Česká Republika N
Žena 207 Matějková Anna Šakal Kbely Česká Republika S
Muž 208 Mařík Vojtěch Šakal Kbely Česká Republika N
Muž 209 Milota Adam Šakal Kbely Česká Republika R
Muž 210 Nový Karel Šakal Kbely Česká Republika R
Žena 211 Pavlová Lilla Šakal Kbely Česká Republika Q
Muž 212 Pelák Šimon Šakal Kbely Česká Republika N
Muž 213 Pelák Adam Šakal Kbely Česká Republika R
Muž 214 Peňáz David Šakal Kbely Česká Republika N
Muž 215 Pytl Jáchym Šakal Kbely Česká Republika N
Žena 216 Pěkná Markéta Šakal Kbely Česká Republika Q
Muž 217 Pěkný Jindřich Šakal Kbely Česká Republika R
Muž 218 Raibr Lukáš Šakal Kbely Česká Republika N
Muž 219 Rejl Matěj Šakal Kbely Česká Republika L
Žena 220 Rejlová Lucie Šakal Kbely Česká Republika Q
Muž 221 Rezek Vilem Šakal Kbely Česká Republika L
Muž 222 Slepánek Petr Šakal Kbely Česká Republika R
Muž 223 Slepánek Martin Šakal Kbely Česká Republika P
Muž 224 Šedivý Marek Šakal Kbely Česká Republika L
Žena 225 Šornová Ema Šakal Kbely Česká Republika Q
Žena 226 Šornová Alice Šakal Kbely Česká Republika Q
Žena 227 Šornová Libuše Šakal Kbely Česká Republika M
Žena 228 Špreňarová Terezka Šakal Kbely Česká Republika O
Žena 229 Štefková Magdalena Marie Šakal Kbely Česká Republika O
Žena 230 Švecová Julie Šakal Kbely Česká Republika O
Žena 231 Šédová Dorothea Šakal Kbely Česká Republika O
Žena 232 Šédová Magdalena Sofie Šakal Kbely Česká Republika P
Žena 233 Vrbová Tereza Šakal Kbely Česká Republika O
Muž 234 Wagner Matěj Šakal Kbely Česká Republika P
Žena 235 Zelená Apolena Šakal Kbely Česká Republika U
Muž 236 Zelinka Jonáš Šakal Kbely Česká Republika N
Muž 237 Zosel Vojtěch Šakal Kbely Česká Republika P
Muž 238 Zůna Vítek Šakal Kbely Česká Republika N
Žena 239 Fryčková Štěpánka Rozběháme Kralovice Česká Republika H5
Muž 240 Bíman Tadeáš AK ŠKODA PLZEŇ Česká Republika T
Žena 241 Novotná Pavlína Diabetesnaspojuje Česká Republika G5
Muž 242 Bíman David AK ŠKODA PLZEŇ Česká Republika R
Žena 243 Boubínová Antonie Česká Republika M
Muž 244 Mačejovský Pavel ŠAK při ZŠ Přeštice Česká Republika P
Muž 245 Mačejovský Alex ŠAK při ZŠ Přeštice Česká Republika N
Muž 246 Pejpal Jiří TJ Liga 100 Praha Česká Republika E5
Žena 247 ŠLAICHOVÁ Dorotka Česká Republika M
Muž 248 Šlaich Karel Česká Republika L
Žena 249 Zikmundová Veronika AK ŠKODA PLZEŇ Česká Republika O
Žena 250 Celundová Lucie AC Falcon Rokycany Česká Republika O
Žena 251 Rejzková Kateřina AC Falcon Rokycany Česká Republika O
Muž 252 Komas Viktor AC Falcon Rokycany Česká Republika R
Muž 253 Rejzek Jiří AC Falcon Rokycany Česká Republika R
Muž 254 Růžička Stanislav AC Falcon Rokycany Česká Republika R
Žena 255 Bittnerová Aneta AC Falcon Rokycany Česká Republika S
Žena 256 Ivasienková Kateřina AC Falcon Rokycany Česká Republika U
Žena 257 Uzlíková Daniela AC Falcon Rokycany Česká Republika U
Žena 258 Chládková Daniela AC Falcon Rokycany Česká Republika U
Žena 259 Blažková Karolína AC Falcon Rokycany Česká Republika W
Žena 260 Sládková Monika Česká Republika G5
Žena 261 Tymlová Jana Česká Republika G3
Muž 262 Škarban Jan AK Škoda Plzeň Česká Republika R
Muž 263 Škarban Pavel Johnyho jELITA Česká Republika B5
Žena 264 Procházková Nela TJ Sokol SG Plzeň Petřín Česká Republika U
Žena 265 Kubecová Lucie Mílaři Domažlice Česká Republika U
Muž 266 Lavička Jakub TJ Sokol SG Plzeň-Petřín Česká Republika L
Muž 267 Lavička Lukáš Česká Republika L
Žena 268 Korecka Marketa Diabetesnasspojuje Česká Republika F5
Muž 269 Chaloupka David AK ŠKODA Plzeň Česká Republika N
Muž 270 Krabec Jan TJ Baník Stříbro Česká Republika L
Muž 271 Musil Vojtěch Dobřany Česká Republika N
Žena 272 Krabcová Magdaléna TJ Baník Stříbro Česká Republika M
Žena 273 Řeřichová Anna Start Luby Česká Republika O
Žena 274 Řeřichová Vendula Start Luby Česká Republika Q
Žena 275 Baxová Markéta TJ SOKOL PETŘÍN SG Česká Republika O
Muž 276 Baxa Jáchym TJ SOKOL PETŘÍN SG Česká Republika R
Muž 277 Baxa Kryštof TJ SOKOL PETŘÍN SG Česká Republika T
Žena 278 Pluhařová Michaela Česká Republika O
Žena 279 Pluhařová Denisa Česká Republika S
Žena 280 Klásková Zuzana Forrest gump team Česká Republika F3
Žena 281 chodorová kamila Česká Republika G5
Muž 282 Duda Miroslav Prazdroj Plzeň Česká Republika A3
Žena 283 Poděbradská Viktorie AK ŠKODA Plzeň Česká Republika O
Žena 284 Šmídová Anna Dobřany Česká Republika U
Muž 285 Šmíd Jaroslav Česká Republika B3
Muž 286 Sejkora Marek Česká Republika A3
Muž 287 Sejkora Marek Česká Republika L
Žena 288 Sejkorová Barbora Česká Republika ---
Žena 289 Sejkorová Viktorie Česká Republika S
Žena 290 Slavíková Jana Česká Republika F5
Žena 291 Horká Žaneta Česká Republika F5
Muž 292 Horský Tomáš TJ Sokol Petřín Česká Republika P
Muž 292 Zahout Vladimír Česká Republika B5
Žena 293 Svěchotová Anežka Česká Republika O
Muž 294 Svěchota Matyáš Česká Republika P
Muž 295 Matoušek Tomáš Spartan kids Plzeň Česká Republika L
Žena 296 Čedíková Miroslava Česká Republika G5
Žena 297 Matoušková Kateřina Spartan kids Plzeň Česká Republika O
Žena 298 Havlíčková Zuzana Česká Republika ---
Žena 299 Boubínová Kateřina Česká Republika ---
Žena 300 Aschenbrennerová Amélia AK Škoda Plzeň Česká Republika O
Muž 301 Aschenbrenner Matyáš TJ Baník Líně Česká Republika N
Žena 302 Stöckelmayerová Lucie Česká Republika Q
Muž 303 Klimpl Nikolas Česká Republika A5
Žena 304 Špottová Edita Česká Republika M
Žena 305 Špottová Ludmila Česká Republika F5
Muž 306 Csevár Jiří Česká Republika A5
Žena 307 Vondráčková Adéla Atletika Klatovy Česká Republika M
Muž 308 Stöckelmayer Lukáš Česká Republika A5
Žena 309 Stöckelmayerová Pavlína Česká Republika G5
Muž 310 Berdych jarek nebeští běžci Kaznějov Česká Republika C3
Žena 311 Melicharová Klára Meldíci Česká Republika M
Muž 312 Lisner Pavel Česká Republika A3
Žena 313 Lisnerová Kristýna Česká Republika F3
Muž 314 Hlinovský Tomáš Česká Republika A5
Žena 315 Matoušková Lucie Česká Republika F5
Muž 316 Bílý Lukáš AK ŠkodaPlzeň Česká Republika L
Muž 317 Bílý Bohumil Česká Republika A5
Žena 318 Dubská Zuzana Česká Republika ---
Žena 319 Strejcová Daniela Česká Republika ---
Muž 320 Melichar Daniel Česká Republika B3
Žena 321 Čechová Kristýna Česká Republika S
Žena 322 Sajnerová Nela AK ŠKODA PLZEŇ Česká Republika Q
Žena 323 Sajnerová Laura AK ŠKODA PLZEŇ Česká Republika Q
Žena 324 Sajnerová Klára AK ŠKODA PLZEŇ Česká Republika M
Žena 325 Kulhánková Pavlína Česká Republika F3
Muž 326 Rusňák Jan AK ŠKODA PLZEŇ Česká Republika P
Žena 327 Diova Zuzana Česká Republika G3
Žena 328 Piškulová Liliana Česká Republika M
Muž 329 Procházka Pavel AK Sokolov Česká Republika B5
Muž 330 Steidl David AC Domažlice Česká Republika L
Žena 331 Kličková Lucie Česká Republika Q
Žena 332 Jungová Marta Česká Republika ---
Muž 333 Miko Michal Česká Republika ---
Muž 334 Knap Vit Česká Republika ---
Žena 335 Miková Lenka Česká Republika F5
Žena 336 Fleišmanová Šárka Škoda Česká Republika O
Žena 337 Vyletová Adéla Česká Republika F5
Muž 338 PANUŠKA VÁCLAV Horažďovice Česká Republika P
Žena 339 Panušková Vendula AC Horažďovice Česká Republika U
Žena 340 ŠPETOVÁ Radka ČESKÁ BŘÍZA Česká Republika H5
Muž 341 Špiroch Ondřej SK Kopidlo Česká Republika P
Muž 342 Špiroch Jiří SK Kopidlo Česká Republika T
Žena 343 Čadová Lenka Česká Republika H5
Muž 344 Zítka Petr Česká Republika B5
Žena 345 Záhorová Andrea Česká Republika H3
Muž 346 Duník Adam AK Škoda Plzeň Česká Republika N
Žena 347 Kůrková Anna TJ Sokol SG Plzeň-Petřín Česká Republika Q
Žena 348 Kůrková Adéla Česká Republika O
Muž 349 Hlinovský Václav Česká Republika A5
Žena 350 Hazdrová Tereza Česká Republika M
Muž 351 Brambora Jan Česká Republika ---
Žena 352 Naxerová Jana USK CS Plzeň Česká Republika H5
Muž 353 Müller Filip TJ Sokol Plzeň - Petřín Česká Republika P
Muž 354 Dražský Roman Česká Republika A5
Muž 355 Krušina Pavel Česká Republika A5
Muž 356 Zukal Martin Česká Republika A5
Žena 357 Hrčkuláková Veronika Česká Republika F3
Muž 358 Král Václav Rozběháme Česko Česká Republika A5
Muž 359 Honal Pavel Česká Republika B5
Muž 360 Souček Alexej Česká Republika L
Muž 361 Bendík Lukáš Česká Republika A5
Žena 362 Kupcová Kristýna Česká Republika O
Žena 363 Kupcová Nele Česká Republika M
Žena 364 Bendíková Natálie Česká Republika M
Žena 365 Bendíková Aneta Česká Republika F3
Žena 366 Rubášová Lucia Česká Republika G5
Muž 367 Rubáš Adam Česká Republika ---
Žena 368 Zimanzlová Adéla Česká Republika O
Žena 369 Neuvirtová Helena AK Škoda Plzeň Česká Republika M
Muž 370 Zimanzl Jindřich Česká Republika L
Žena 371 Kličková Karolínka Česká Republika O
Žena 372 Pauknerová Věra Česká Republika O
Žena 373 Lorethová Andrea Česká Republika F3
Muž 374 Mathauser Lukáš Česká Republika A3
Žena 375 Kupcová Annamária Česká Republika ---
Muž 376 Houdková Viktorie AK ŠKODA Plzeň Česká Republika N
Žena 377 Fialová Michaela AK Škoda Plzeň Česká Republika U
Žena 378 Kůsová Eliška AK ŠKODA PLZEŇ Česká Republika O
Žena 379 Kupcova Mia Česká Republika M
Žena 380 Záhrobská Stanislava Hrobak family Česká Republika G3
Muž 381 Revák Libor Predator Team Česká Republika A5
Žena 382 Formanová Pavlína Česká Republika U
Muž 383 Kanta Zdeněk Štefko Running Team Česká Republika ---
Muž 384 Navrátil Marek Česká Republika P
Muž 385 Navrátil Václav Česká Republika L
Žena 386 Navrátilová Jitka Česká Republika ---
Muž 387 Navrátil Jiří Česká Republika ---
Žena 388 Šímová Nikol Ella Česká Republika M
Žena 389 Šímová Lilly Sofie Česká Republika O
Žena 390 Korbášová Gabriela BK Žatec Česká Republika H3
Muž 391 Záhrobský Roman Hrobak family Česká Republika B3
Žena 392 VALACHOVÁ Pavla Horaždovice Česká Republika H3
Žena 393 PANUŠKOVÁ VENDULA Horaždovice Česká Republika ---
Žena 394 Houdková Viktorie AK ŠKODA Plzeň Česká Republika O
Žena 395 Vildomcová Adéla Česká Republika U
Muž 396 Vildomec Radim Česká Republika P
Muž 397 Rudolf Ondřej ŠAK Přeštice Česká Republika ---
Muž 398 Křenková Karolína Česká Republika E3

Hlavní menu

Facebook icon

Sledujte nás na
Facebooku


Partneři

Generální partner

 

CZ-PLTEP-logo-color.jpg

Plzeňská teplárenská, a.s.

 

Partner akce

 

Toyota Dolák logo.jpg

Toyota Dolák

 

VZP_modul-A_PANTONE-page-001.jpg

VZP

 

logo Plzeň sportovní 2017.jpg 

město Plzeň

 

logo_mo1.jpg

ÚMO Plzeň 1

 

logo Plzeňský kraj.gif

Plzeňský kraj

 

 baner1.jpg

Pavel Trampota - PT Servis

 

bm_nerodrinks_logo_final_RGB_vertical_isodrinks_1.jpg

Nero Isodrinks

 

 

 

 areal logo.JPG

Autocamp Ostende

 

Zde může být i Vaše logo

 Zde může být i Vaše logo