Startovní listina

Běh Plzeňské teplárenské kolem Boleveckých rybníků

Kategorie - 3 km - muži

ZkratkaKategorieRočníky
J3 Junioři 1998-1999
A3 Muži hlavní – do 39 let 1978-1997
B3 Muži do 49 let 1968-1977
C3 Muži do 59 let 1958-1967
D3 Muži do 69 let 1948-1957
E3 Muži nad 70 let 1947 a starší

Kategorie - 3 km - ženy

ZkratkaKategorieRočníky
K3 Juniorky 1998-1999
F3 Ženy hlavní – do 34 let 1983-1997
G3 Ženy do 44 let 1973-1982
H3 Ženy do 54 let 1963-1972
I3 Ženy nad 55 let 1962 a starší

Kategorie - 5 km - muži

ZkratkaKategorieRočníky
J5 Junioři 1998-1999
A5 Muži hlavní – do 39 let 1978-1997
B5 Muži do 49 let 1968-1977
C5 Muži do 59 let 1958-1967
D5 Muži do 69 let 1948-1957
E5 Muži nad 70 let 1947 a starší

Kategorie - 5 km - ženy

ZkratkaKategorieRočníky
K5 Juniorky 1998-1999
F5 Ženy hlavní – do 34 let 1983-1997
G5 Ženy do 44 let 1973-1982
H5 Ženy do 54 let 1963-1972
I5 Ženy nad 55 let 1962 a starší

Kategorie - 300 m, 1,4 km a 1,9 km - Děti a mládež

Zkratka Kategorie Ročníky
L Nejmladší děti kluci 2010 a mladší
M Nejmladší děti dívky 2010 a mladší
N Přípravka ml. kluci 2008/2009
O Přípravka ml. dívky 2008/2009
P přípravka st. kluci 2006/2007
Q přípravka st. dívky 2006/2007
R mladší žáci 2004/2005
S mladší žákyně 2004/2005
T starší žáci 2002/2003
U starší žákyně 2002/2003
V dorostenci 2000/2001
W dorostenky 2000/2001

Seznam doposud přihlášených účastníků do závodu

  Číslo Příjmení Jméno Oddíl Stát Kategorie
Žena 1 Herzogová Vladimíra Česká Republika G5
Muž 2 Vachek Stanislav Česká Republika A5
Muž 3 Lábr David Česká Republika A5
Muž 4 Maršal Jan ABB Česká Republika A5
Muž 5 Soukup Zdenek Česká Republika A3
Muž 6 Prášil David Atletika Klatovy Česká Republika P
Muž 7 Jurečko Roman Plzeň sobě Česká Republika C5
Muž 8 Bíman Tadeáš AK ŠKODA PLZEŇ Česká Republika R
Muž 9 Bíman David AK ŠKODA PLZEŇ Česká Republika P
Muž 10 Vohradský Lukáš Česká Republika A5
Muž 11 Fiala Zdeněk SK Eva Česká Republika C5
Žena 12 Požárková Zuzana Plzeňská teplárenská, a.s. Česká Republika F5
Muž 13 Žižka Ondřej BKČS Česká Republika A5
Muž 14 Vojta Jakub Plzeňská teplárenská, a.s. Česká Republika A3
Žena 15 Vojtová Alžběta Plzeňská teplárenská, a.s. Česká Republika O
Muž 16 Háva Jaroslav Plzeňská teplárenská Česká Republika C5
Muž 17 Topinka Karel VIP STARS Česká Republika B5
Žena 18 Klímová Kateřina VIP STARS Česká Republika G5
Muž 19 Klíma Jan VIP STARS Česká Republika R
Žena 20 Klímová Kateřina VIP STARS Česká Republika U
Muž 21 Škarban Jan AK Škoda Plzeň Česká Republika P
Žena 22 Škarbanová Karolína AK Škoda Plzeň Česká Republika M
Muž 23 SLOUKA Vojtěch ZŠ Přeštice Česká Republika L
Muž 24 Havíř Ondřej ŠAK Přeštice Česká Republika P
Muž 25 Jírů Václav AK ŠKODA Plzeň Česká Republika A5
Muž 26 Černý Milan Sportovní Club Černý,z.s. Česká Republika D5
Muž 27 Nový Tomáš Sokol Petřín Česká Republika N
Muž 28 Leitl Martin Cross Running Plzeň Česká Republika B3
Žena 29 Šilhavá Lucie Živé Sokolovsko Česká Republika F3
Muž 30 CHmelíř Petr HC Chotikov Česká Republika A5
Muž 31 Černý Karel RK Evropa Plzeň Česká Republika C5
Muž 32 Kraus Tomáš TJ Sokol SG Plzeň-Petřín Česká Republika P
Žena 33 Kozáková Julie Mílaři Domažlice Česká Republika M
Žena 34 Kozáková Jana Mílaři Domažlice Česká Republika O
Muž 35 Klusal Miloš Plzenští běžci Česká Republika A5
Žena 36 Kůrková Anna TJ Sokol SG Plzeň-Petřín Česká Republika O
Žena 37 Burlová Tereza ŠAK Přeštice Česká Republika Q
Muž 38 Pergler Jan ŠAP Přeštice Česká Republika T
Žena 39 Burlová Adéla ŠAK Přeštice Česká Republika M
Muž 40 Pergler Michal ŠAK Přeštice Česká Republika R
Muž 41 Mačejovský Pavel ŠAK Přeštice Česká Republika N
Žena 42 Kroupová Zuzana ŠAK Přeštice Česká Republika Q
Žena 43 Poslední Lenka ŠAK Přeštice Česká Republika S
Žena 44 Pacourková Barbora ŠAK Přeštice Česká Republika M
Muž 45 Mačejovský Alex ŠAK Přeštice Česká Republika L
Žena 46 Kroupová Jolana ŠAK Přeštice Česká Republika O
Žena 47 Vinšová Lucie AC Falcon Rokycany Česká Republika Q
Muž 48 Rejzek Jiří AC Falcon Rokycany Česká Republika P
Muž 49 Růžička Stanislav AC Falcon Rokycany Česká Republika P
Žena 50 Vokáčová Magda AC Falcon Rokycany Česká Republika U
Žena 51 Hyťhová Dominika AC Falcon Rokycany Česká Republika U
Žena 52 Blažková Karolína AC Falcon Rokycany Česká Republika U
Muž 53 Štochl Marek AC Falcon Rokycany Česká Republika V
Muž 54 Trhlík Adam AC Falcon Rokycany Česká Republika V
Žena 55 Laštovková Zuzana AC Falcon Rokycany Česká Republika W
Žena 56 Planetová Alexandra AC Falcon Rokycany Česká Republika W
Muž 57 Jírů Václav Plzeňská teplárenská, a.s. Česká Republika D5
Muž 58 Kůstka Josef SKP Domažlice Česká Republika B5
Muž 59 Kůstka Matěj FbC Domažlice Česká Republika P
Žena 60 Peteříková Diana AT PETE Česká Republika F5
Muž 61 Peteřík Tomáš AT Dian Česká Republika A5
Žena 62 Provalilová Stela Mílaři Domažlice Česká Republika S
Žena 63 Provalilová Adina Mílaři Domažlice Česká Republika O
Muž 64 Špale David Škoda Plzeň Česká Republika T
Muž 65 Musil Vojtěch Česká Republika L
Žena 66 Rubášová Lenka Česká Republika F3
Žena 67 Musilová Nikol Česká Republika O
Muž 68 Bíman Michal STK Náčelníci Česká Republika B5
Muž 69 Andrle Radek TJ Baník Stříbro Česká Republika A5
Žena 70 Andrlová Markéta TJ Baník Stříbro Česká Republika G5
Muž 71 Žůrek Jiří TJ Baník Stříbro Česká Republika L
Žena 72 Nováková Rozálie TJ Baník Stříbro Česká Republika M
Muž 73 Andrle Radek TJ Baník Stříbro Česká Republika T
Žena 74 Nováková Barbora TJ Baník Stříbro Česká Republika Q
Muž 75 Pechar Ondřej TJ Baník Stříbro Česká Republika L
Žena 76 Pecharová Zuzana TJ Baník Stříbro Česká Republika M
Žena 77 Lemonová Renata Plzeň sobě Česká Republika H5
Žena 78 Matúšková Aneta TJ Baník Stříbro Česká Republika Q
Žena 79 Würknerová Adriana TJ Baník Stříbro Česká Republika Q
Žena 80 Havlová Aneta AK ŠKODA Plzeň Česká Republika S
Žena 80 Andrlová Markéta TJ Baník Stříbro Česká Republika Q
Žena 81 Havlová Veronika AK ŠKODA Plzeň Česká Republika U
Žena 82 Carpentier Melanie AK ŠKODA Plzeň Česká Republika U
Muž 83 Carpentier Filip AK ŠKODA Plzeň Česká Republika T
Muž 84 Wild Daniel AK ŠKODA Plzeň Česká Republika T
Muž 85 Baxa Jáchym TJ SOKOL PET5ÍN SG Česká Republika P
Muž 86 Baxa Kryštof TJ SOKOL PETŘÍN SG Česká Republika R
Muž 87 Červený Zdeněk BK Elán Zruč Česká Republika C3
Žena 88 Červená Olga BK Elán Zruč Česká Republika H5
Žena 89 Zdeňková Nikola Česká Republika Q
Žena 90 Zdeňková Zuzana Česká Republika M
Muž 91 Zdeněk Petr Česká Republika A5
Žena 92 Zdeňková Monika Česká Republika F5
Žena 93 Turková Terezie Petřín Česká Republika M
Muž 94 Turek Tomáš Petřín Česká Republika N
Žena 95 Voříšková Karolína Česká Republika Q
Žena 96 Voříšková Veronika Česká Republika Q
Žena 97 Richtrová Anna Plzeňská teplárenská Česká Republika O
Muž 98 Richtr Matyáš Plzeňská teplárenská Česká Republika L
Muž 99 KORYTÁR JÁN AC FALCON ROKYCANY Česká Republika D3
Muž 99 KORYTÁR JÁN AC FALCON ROKYCANY Česká Republika D5
Žena 100 Červená Jana Plzeňská teplárenská Česká Republika G5
Muž 101 Červený Ondřej Plzeňská teplárenská Česká Republika A5
Muž 102 Drozd Lukáš Česká Republika A5
Muž 103 Míka Vojtěch Česká Republika N
Žena 104 Míková Anežka Sokol Plzeň Petřín Česká Republika O
Žena 105 Míková Karolína Sokol Plzeň Petřín Česká Republika S
Muž 106 Taušl Jan Česká Republika A5
Muž 107 Černohouz Vít Rokycany Česká Republika A3
Žena 108 Hanušová Štěpánka Česká Republika G3
Žena 109 Hanušová Betynka Česká Republika M

Hlavní menu


Partneři

Generální partner

 

CZ-PLTEP-logo-color.jpg

Plzeňská teplárenská, a.s.

 

Partner akce

VZP_modul-A_PANTONE-page-001.jpg

VZP

 

logo Plzeň sportovní 2017.jpg 

město Plzeň

 

logo_mo1.jpg

ÚMO Plzeň 1

 

logo Plzeňský kraj.gif

Plzeňský kraj

  

Logo Trampota.jpg

Pavel Trampota - PT Servis

 

bm_nerodrinks_logo_final_RGB_vertical_isodrinks_1.jpg

Nero Isodrinks

 

Toyota Dolák logo.jpg

Toyota Dolák

 

 areal logo.JPG

Autocamp Ostende

 

 

DORA_final_křivky.JPG

Dobrovolnická Regionální Agentura

 

Zde může být i Vaše logo

 Zde může být i Vaše logo