Startovní listina

Vysoká třikrát jinak

2. ročník

5. 6. 2022


Kategorie - Hlavní závod - muži

ZkratkaKategorieRočníky
A Muži hlavní – do 39 let 2006-1983
B Muži do 49 let 1982-1973
C Muži do 59 let 1972-1963
D Muži nad 60 let 1962 a starší

Kategorie - Hlavní závod - ženy

ZkratkaKategorieRočníky
E Ženy hlavní – do 34 let 2006-1988
F Ženy do 44 let 1987-1978
G Ženy do 54 let 1977-1968
H Ženy nad 55 let 1967 a starší

Kategorie - Děti

Zkratka Kategorie Ročníky
I Nejmladší děti kluci 2015 a mladší
J Nejmladší děti dívky 2015 a mladší
K Přípravka ml. kluci 2014/2013
L Přípravka ml. dívky 2014/2013
M přípravka st. kluci 2012/2011
N přípravka st. dívky 2012/2011
O mladší žáci 2010/2009
P mladší žákyně 2010/2009
Q starší žáci 2008/2007
R starší žákyně 2008/2007

Seznam doposud přihlášených účastníků do závodu

  Číslo Příjmení Jméno Oddíl Stát Kategorie
Muž 8 Pavlík Viktor DDM Tachov ČR ---
Žena 12 Machulkova Johana ČR ---
Muž 126 Flaks Jan SV Stříbro ČR ---
Muž 127 Machulka Martin ČR ---
Žena 128 Novotná Patrícia SV Stříbro ČR ---
Muž 129 Novotný Jindřich SV Stříbro ČR ---
Žena 195 Dršková Marie DDM Tachov ČR ---
Muž 196 Krhoun Kryštof DDM Tachov ČR ---
Muž 199 Benda Miroslav Dětský domov Tachov ČR ---
Žena 200 Veselá Petra Dětský domov Tachov ČR ---
Žena 201 Bendíková Kamila Dětský domov Tachov ČR ---
Žena 202 Svobodová Kateřina Dětský domov Tachov ČR ---
Muž 203 Benda Štefan Dětský domov Tachov ČR ---
Žena 204 Růžičková Nikola DDM Tachov ČR ---
Žena 205 Růžičková Amálie DDM Tachov ČR ---
Muž 207 Buchta Ondřej AC Falcon Rokycany ČR ---
Muž 232 Buchta Štěpán AC Falcon Rokycany ČR ---
Muž 246 Buchta Adam AC Falcon Rokycany ČR ---

Hlavní menu

Facebook icon

Sledujte nás na
Facebooku


Partneři

Partner závodu

 

 mark.logo černá.jpg

město Tachov

 

 

ceznet-logo.png

 

ČEZNET

 

logo Leki Novasport.jpg

Novasport

 

01_Logo_GRAMMER_Original_Blue_nove.jpg

Grammer

 

VZP_modul-A_PANTONE-page-001.jpg

VZP

 

Zde může být i Vaše logo

 

Zde může být i Vaše logo