Startovní listina

 

Plzeňský kardioběh 2018 - kategorie

Kategorie - muži 5,8 km

ZkratkaKategorieRočníky
A Muži hlavní – do 39 let 1979-2000
B Muži do 49 let 1969-1978
C Muži do 59 let 1959-1968
D Muži do 69 let 1949-1958
E Muži nad 70 let 1948 a starší

Kategorie - ženy 5,8 km

ZkratkaKategorieRočníky
F Ženy hlavní – do 34 let 1984-2000
G Ženy do 44 let 1974-1983
H Ženy do 54 let 1964-1973
I Ženy nad 55 let 1963 a starší

Kategorie - muži 10 km

ZkratkaKategorieRočníky
A10 Muži hlavní – do 39 let 1979-2000
B10 Muži do 49 let 1969-1978
C10 Muži do 59 let 1959-1968
D10 Muži do 69 let 1949-1958
E10 Muži nad 70 let 1948 a starší

Kategorie - ženy 10 km

ZkratkaKategorieRočníky
F10 Ženy hlavní – do 34 let 1984-2000
G10 Ženy do 44 let 1974-1983
H10 Ženy do 54 let 1964-1973
I10 Ženy nad 55 let 1963 a starší

Kategorie - Běžecký pohár mládeže Plzeňského kraje: 300m - 1,4 km - 1,8 km

Zkratka Kategorie Ročníky
L Nejmladší děti kluci 2011 a mladší
M Nejmladší děti dívky 2011 a mladší
N Přípravka ml. kluci 2009/2010
O Přípravka ml. dívky 2009/2010
P přípravka st. kluci 2007/2008
Q přípravka st. dívky 2007/2008
R mladší žáci 2005/2006
S mladší žákyně 2005/2006
T starší žáci 2003/2004
U starší žákyně 2003/2004
V dorostenci 2001/2002
W dorostenky 2001/2002

 

Seznam doposud přihlášených účastníků do závodu

  Číslo Příjmení Jméno Oddíl Stát Kategorie
Muž 1 Kasik Miroslav PSP KK Plzen Česká Republika E10
Muž 2 Jánský Petr Česká Republika B10
Muž 3 Voldřich Petr Česká Republika A10
Muž 4 Tyml Ondřej Česká Republika A10
Muž 5 Sedláček Jan TJ Sušice Česká Republika B10
Muž 6 Majer Jan Silvini Madshus team Česká Republika B10
Žena 7 Burkart Věroslava Česká Republika G10
Muž 8 Šůcha Václav SV Stříbro Česká Republika E10
Žena 9 Mrázová Marina Česká Republika F10
Muž 10 Trávníček Jiří Sdružení vytrvalců Stříbro Česká Republika B10
Muž 11 Podskalsky Jan Česká Republika A10
Žena 12 Bielková Věra Plzeň Česká Republika G10
Muž 13 Černý Karel Atmos Chrást Česká Republika C10
Žena 14 JANÁSOVÁ Gabriela Česká Republika G10
Žena 15 Staňková Jana Plzeň Česká Republika G10
Žena 16 Peckova Zdenka AF TEAM PLZEN Česká Republika G10
Žena 17 Adamcová Helena PSP Klub koloběhu Plzeň Česká Republika G10
Muž 18 Burt Pavel SPORT CLUB PLZEŇ Česká Republika A10
Žena 19 Baborová Anna Česká Republika F10
Žena 20 Linhartová Kateřina Kardiologie V Sadech Česká Republika H10
Muž 101 Svoboda Miroslav Česká Republika A
Muž 102 Tuttas Paul - Deutschland A
Žena 103 Krupičková Daniela Jižní kříž 27 Česká Republika F
Muž 104 Černý Karel RK Evropa Plzeň Česká Republika C
Muž 105 Zákravský Jiří KAP Runners Česká Republika A
Žena 106 Šturmová Barbora Forrest Gump team Česká Republika F
Muž 107 Zahout Vladimír RK Evropa Plzeň Česká Republika B
Muž 108 Štěpáník Petr PS PROSTORY Česká Republika C
Muž 109 Zahálka Michal Česká Republika A
Muž 110 Procházka Jiří RMT Česká Republika C
Muž 111 Kotáb Richard Česká Republika B
Žena 112 Šnebergerová Michaela Česká Republika F
Žena 113 Růžičková Jana Raido Česká Republika H
Muž 114 Dolejš Miroslav Gepardi Plzeň Česká Republika B
Muž 115 Kočandrle Martin SPORT CLUB PLZEŇ Česká Republika ---
Muž 116 Horník Adam SCPL Česká Republika ---
Muž 117 Vlček Martin SPORT CLUB PLZEŇ Česká Republika ---
Žena 118 Němečková Klára Česká Republika F
Muž 119 Tanzer Michal Sport Club Plzeň Česká Republika C
Žena 120 Bečvářová Marcela Sdružení vytrvalců Stříbro Česká Republika H
Muž 121 Stöckelmayer Lukáš Česká Republika A
Muž 122 Melichar Daniel Česká Republika B
Žena 123 Šrámková Denisa Sunny Runners Plzeň Česká Republika F
Žena 124 Puchrová Tereza Sunny Runners Plzeň Česká Republika F
Muž 125 Řeřicha Jan Sunny Runners Plzeň Česká Republika A
Žena 126 Stöckelmayerová Pavlína Česká Republika G
Muž 127 Kaftan František Česká Republika B
Muž 128 Hrabák Pavel Česká Republika C
Muž 129 Bíman Michal STK Náčelníci Česká Republika B
Muž 130 Rokyta Richard Česká Republika C
Muž 131 Zlatník Jakub Česká Republika A
Muž 132 Cerveny Vojta AF TEAM PLZEN Česká Republika P
Muž 133 Linhart Vít Atmos Chrást Česká Republika C
Muž 134 Linhart Petr Česká Republika A
Žena 151 Šleisova Andrea Česká Republika Q
Žena 152 Kozáková Julie Mílaři Domažlice Česká Republika M
Žena 153 Kozáková Jana Mílaři Domažlice Česká Republika Q
Žena 154 Zýková Anna TJ Sokol SG Plzeň-Petřín Česká Republika O
Muž 155 Zýka Jan TJ Sokol SG Plzeň-Petřín Česká Republika L
Žena 156 Řeřichová Anna Luby Česká Republika M
Žena 157 Šebestová Kateřina AC Domažlice Česká Republika U
Žena 158 Kubecová Zuzana Mílaři Domažlice Česká Republika Q
Žena 159 Kubecová Lucie Mílaři Domažlice Česká Republika S
Žena 160 Řeřichová Vendula Luby Česká Republika Q
Muž 161 Slouka Vojtěch ŠAK Přeštice Česká Republika N
Muž 162 Hůrka Ondřej Mílaři Domažlice Česká Republika T
Žena 163 Hůrková Tereza Mílaři Domažlice Česká Republika Q
Žena 164 Provalilová Stela Mílaři Domažlice Česká Republika S
Muž 165 Kraus Tomáš TJ Sokol SG Plzeň-Petřín Česká Republika P
Muž 166 Novák Adam Česká Republika P
Muž 167 Řeřicha Václav SK Petřín Plzeň Česká Republika T
Muž 168 Baxa Kryštof TJ SOKOL PETŘÍN SG Česká Republika T
Žena 169 Baxová Markéta FLIK-FLAK PLZEŇ Česká Republika M
Muž 170 Šturm Petr Forrest Gump team Česká Republika L
Žena 171 Šturmová Tereza Forrest Gump team Česká Republika M
Muž 172 Holeček Ivan TJ Sokol SG Plzeň-Petřín Česká Republika T
Žena 173 Procházková Nela TJ Sokol SG Plzeň Petřín Česká Republika S
Muž 174 Musil Vojtěch Česká Republika L
Žena 175 Musilová Nikol Česká Republika O
Muž 176 Horský Tomáš TJ Sokol Petřín Česká Republika N
Muž 177 Sladkovský Jan Česká Republika P
Žena 178 Šetliková Barbora AC Domažlice Česká Republika S
Žena 179 Dolejšová Štěpánka TJ Sokol SG Petřín Plzeň Česká Republika U
Žena 180 Kočandrlová Adéla SPORT CLUB PLZEŇ Česká Republika U
Žena 181 Kubecová Eva Mílaři Domažlice Česká Republika O
Žena 182 BURLOVÁ TEREZA ŠAK PŘEŠTICE Česká Republika S
Muž 183 Špale David AK Škoda Plzeň Česká Republika T
Žena 184 Kroupová Jolana ŠAK při ŽŠ Přeštice Česká Republika O
Žena 185 Kroupová Zuzana ŠAK při ZŠ Přeštice Česká Republika S
Muž 186 Staněk Jan Česká Republika L
Žena 187 Staňková Ella Česká Republika M
Muž 188 Pikáli Oliver Mílaři Domažlice Česká Republika P
Muž 189 Vojtíšek Jáchym Škoda Plzeň Česká Republika R
Muž 190 Škarban Jan AK Škoda Plzeň Česká Republika R
Muž 191 Mačejovský Pavel ŠAK při ZŠ Přeštice Česká Republika P
Muž 192 Mačejovský Alex ŠAK při ZŠ Přeštice Česká Republika L
Žena 193 Miljanecová Kristina Česká Republika U
Muž 194 Šůcha Matěj 321start Česká Republika R
Žena 195 Klepačová Kristýna TJ SOKOL PETŘÍN Česká Republika M
Žena 196 Klepačová Karolína TJ Sokol Petřín Česká Republika M
Muž 197 Decker Vojtěch Sport Club Plzeň Česká Republika T
Muž 198 Decker Matouš Sport Club Plzeň Česká Republika P
Muž 199 Poděbradský Vítek Česká Republika P
Žena 200 Poděbradská Viktorie Česká Republika M
Muž 201 Míková Anežka Sokol Plzeň Petřín Česká Republika P
Muž 202 Míka Vojtěch Česká Republika P
Žena 203 Míková Karolína Česká Republika S
Žena 204 Nováková Dominika Sport Club Plzeň Česká Republika M
Žena 205 Cervena Rozalie AF TEAM PLZEN Česká Republika O
Muž 206 Urbánek Filip Česká Republika N
Žena 207 Rejzková Kateřina AC Falcon Rokycany Česká Republika M
Muž 208 Rejzek Jiří AC Falcon Rokycany Česká Republika P
Muž 209 Růžička Stanislav AC Falcon Rokycany Česká Republika R
Žena 210 Uzlíková Daniela AC Falcon Rokycany Česká Republika S
Žena 211 Blažková Karolína AC Falcon Rokycany Česká Republika U
Muž 212 Ivasienková Kateřina AC Falcon Rokycany Česká Republika T
Žena 213 Pacourková Barbora ŠAK Přeštice Česká Republika O
Muž 214 Špiroch Ondřej SK Kopidlo Česká Republika P
Muž 215 Špiroch Jiří SK Kopidlo Česká Republika R
Muž 216 Rudolf Ondřej grafix-mx.com Česká Republika P
Žena 217 Piknerová Zuzana Sokol Petřín Plzeň Česká Republika U
Muž 218 Bíman Tadeáš AK ŠKODA PLZEŇ Česká Republika T
Žena 219 Šimsová Denisa AC Domažlice Česká Republika O
Muž 220 Bíman David AK ŠKODA PLZEŇ Česká Republika P
Žena 221 Sedláčková Kateřina TJ Sokol SG Plzeň-Petřín Česká Republika W
Muž 223 Kaftan Kryštof Česká Republika P
Žena 224 Kaftanová Barbora Česká Republika O
Muž 225 Skala Albert Mílaři Domažlice Česká Republika R
Žena 226 Záhořová Kristýna Baník Stříbro Česká Republika O
Žena 227 Matúšková Aneta Baník Stříbro Česká Republika Q
Žena 228 Sedláčková Kristýna Baník Stříbro Česká Republika M
Žena 229 Urbánková Adéla Česká Republika W
Muž 230 Urbánek Adam Česká Republika T

Hlavní menu

Facebook icon

Sledujte nás na
Facebooku


Partneři

Partneři závodu

 

VZP_modul-A_PANTONE-page-001.jpg

VZP

 

logo_mo1.jpg

Městský obvod Plzeň 1

 

logo Plzeň sportovní 2017.jpg
město Plzeň

 

logo Plzeňský kraj.gif

Plzeňský kraj

 

 

logo_nadace_cernobile.jpg

Nadace 700 let města Plzně

 

 

s&t-logo-hi.jpg

S&T CZ, s.r.o.

 

bm_nerodrinks_logo_final_RGB_vertical_isodrinks_1.jpg

Nero Isodrinks

 

TOI TOI, sanitární systémy, s r.o.

 

Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje

Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje

 

Zde může být i Vaše logo

Zde může být i Vaše logo