Startovní listina

Chlum třikrát jinak 2020 - kategorie

Kategorie - Hlavní závod - muži

ZkratkaKategorieRočníky
A Muži hlavní – do 39 let 2004-1981
B Muži do 49 let 1980-1971
C Muži do 59 let 1970-1961
D Muži nad 60 let 1960 a starší

Kategorie - Hlavní závod - ženy

ZkratkaKategorieRočníky
E Ženy hlavní – do 34 let 2004-1986
F Ženy do 44 let 1985-1976
G Ženy do 54 let 1975-1966
H Ženy nad 55 let 1965 a starší

Kategorie - Děti

Zkratka Kategorie Ročníky
I Nejmladší děti kluci 2013 a mladší
J Nejmladší děti dívky 2013 a mladší
K Přípravka ml. kluci 2011/2012
L Přípravka ml. dívky 2011/2012
M přípravka st. kluci 2009/2010
N přípravka st. dívky 2009/2010
O mladší žáci 2007/2008
P mladší žákyně 2007/2008
Q starší žáci 2005/2006
R starší žákyně 2005/2006


Seznam doposud přihlášených účastníků do závodu

  Číslo Příjmení Jméno Oddíl Stát Kategorie
Žena 22 Sladká Barbora Pro Sport Activities Česká Republika L
Žena 51 Říhová Anna AE klub LADY Plzeň Česká Republika ---
Žena 52 Brožová Kristýnka Mílaři Domažlice Česká Republika L
Žena 53 Nademlejnská Šárka Lokomotiva Beroun Česká Republika P
Muž 54 Nademlejnský Pavel Střela Žebrák Česká Republika K
Muž 55 Kratochvíl Pavel Atytaky Třemošná Česká Republika K
Žena 56 Rutarová Magdalena Flik flak Plzeň Česká Republika N
Žena 57 Rutarová Karolína Flik flak Plzeň Česká Republika P
Žena 58 Rutarová Kateřina Flik flak Plzeň Česká Republika N
Žena 59 Kindlová Stella Česká Republika L
Žena 60 Kindlová Viola Česká Republika N
Muž 61 Minařík Tomáš Česká Republika K
Žena 62 Minaříková Karolína Česká Republika N
Žena 63 Vyszkoková Natálie ZŠ Plzeň-Újezd Česká Republika L
Žena 64 Maxa Elizabeth AC Falcon Rokycany Česká Republika P
Žena 65 Šenkýřová Karolína AC Falcon Rokycany Česká Republika P
Muž 66 Reichl Vincent AC Falcon Rokycany Česká Republika K
Muž 67 Zeman Vojta AC Falcon Rokycany Česká Republika K
Muž 68 Zemanová Anita AC Falcon Rokycany Česká Republika O
Žena 69 Rejzková Kateřina AC Falcon Rokycany Česká Republika L
Muž 70 Trnka David AC Falcon Rokycany Česká Republika I
Žena 71 Brichcínová Lucie AC Falcon Rokycany Česká Republika L
Žena 72 Brichcínová Adéla AC Falcon Rokycany Česká Republika J
Muž 73 Uzlík Tomáš AC Falcon Rokycany Česká Republika M
Žena 74 Herejková Vanesa Česká Republika J
Žena 92 Fronková Vendula AC Domažlice Česká Republika F
Muž 93 Dibďák Vítek Česká Republika K
Muž 94 Černý Jan -- Česká Republika B
Muž 95 Marek Luboš Predátor gym Česká Republika A
Žena 97 Dibďáková Marcela Česká Republika F
Muž 98 Minařík Petr SKP Rokycany Česká Republika B
Muž 99 Behenský Jan RUN magazine team Česká Republika A
Žena 100 Dibďáková Eliška AC Mariánské Lázně Česká Republika P

Hlavní menu

Facebook icon

Sledujte nás na
Facebooku


Partneři

Partner akce

logo Plzeň 4 nové.png

ÚMO Plzeň 4

 

 

logo-elis-v-křivkách.jpg

Elis Plast

 

 

Toyota Dolák logo.jpg

Toyota Dolák

 

 

Klub českých turistů

O KČT Bolevec Plzeň

 

logo_nadace_cernobile.jpg

Nadace 700 let města Plzně


logo Plzeňský kraj.gif

Plzeňský kraj

 

VZP_modul-A_PANTONE-page-001.jpg

VZP

 

 

Zde může být i Vaše logo

Zde může být i Vaše logo