Výsledky

Statistiky PK 2008-2012

 

Plzeňský kardioběh - Výsledky 2017

Výsledky Plzeňského kardioběhu 2017 - 5,8 km

PořadíJménoRočníkOddílČasPK
1. Pavel Burt 1997 Sport Club Plzeň 20:58 1.
2. Richard Šimurda 1971 USK CS Plzeň 21:01 1.
3. Vladislav Razým 1988 Sport Club Plzeň 21:25 2.
4. Martin Černý 1991 Plzeň 21:30 3.
5. Adam Horník 2001 Sport Club Plzeň 21:32 4.
6. Daniel Kraus 1978 Medi Profin Plzeň 21:38 5.
7. Konstantin Kasík 1978 JKM 21:40 6.
8. Josef Bečvář 1980 Plzeň 21:57 7.
9. Kateřina Beroušková 1991 Sport Club Plzeň 22:40 1.
10. Martin Vlček 2001 Sport Club Plzeň 23:11 8.

Výsledky Plzeňský kardioběh 2017.xlsx

 

 

Plzeňský kardioběh - Výsledky 2016

Výsledky Plzeňského kardioběhu 2016 - 5,8 km

PořadíJménoRočníkOddílČasPK
1. Jiří Bouchal 1984   21:31 1.
2. Martin Černý 1991 AC Trial Plzeň 21:31 2.
3. Jakub Rádl 1992 Karlovy Vary 21:40 3.
4. Daniel Kraus 1978 MediProfin Plzeň 21:47 4.
5. Pavla Zahálková 1989 AK Škoda Plzeň/Salomon team 21:53 1.
6. Adam Horník 2001 Sport Club Plzeň 22:01 5.
7. Tomáš Kamaryt 1988 KOS Plzeň 22:11 6.
8. Konstantin Kasík 1978 JKM 22:44 7.
9. Kazimír Přecechtěl 1989 Zaječov 23:08 8.
10. Ján Korytár 1952 AC Falcon Rokycany 23:26 1.

Výsledky Plzeňský kardioběh 2016.xls

 

Plzeňský kardioběh - Výsledky 2015

Výsledky Plzeňského kardioběhu 2015 - 5,8 km

PořadíJménoRočníkOddílČasPK
1. Josef Šimsa 1996 AC Falcon Rokycany 19:44 1.
2. Tomáš Eisner 1987 TTK Slávia VŠ Plzeň 19:52 2.
3. Tomáš Bystřický 1990 Salomon - Suunto 19:54 3.
4. Jaroslav Šmíd 1976  Dobřany 21:02 4.
5. Jan Šneberger 1985 Rokycany 21:20 5.
6. Pavel Burt 1997 Sport Club Plzeň 21:45 6.
7. Petr Minařík 1976 AK Zlín 21:48 7.
8. Daniel Kraus 1978 MediProfin Plzeň 21:54 8.
9. David Lukáš 1988 Plzeň 22:10 9.
10. Josef Bečvář 1980 Plzeň 22:25 10.

Výsledky Plzeňský kardioběh 2015.xls

285 startujících

Plzeňský kardioběh - Výsledky 2014

Výsledky Plzeňského kardioběhu 2014 - 5,8 km

PořadíJménoRočníkOddílČasPK
1. Tomáš Jaša 1992 TJ Baník Stříbro 19:19,47 1.
2. Jan Majer 1994 TTK Slávia VŠ Plzeň 21:20,37 2.
3. Jaroslav Šmíd 1976 Dobřany 21:32,68 3.
4. Lukáš Mencl 1983   21:39,43 4.
5. Pavla Zahálková 1989 Salomon team 21:48,10 1.
6. Konstantin Kasík 1978 JKM 21:59,00 5.
7. Josef Bečvář 1980 Plzeň 22:06,15 6.
8. Miroslav Neuvirt 1987 AK Škoda Plzeň 22:12,73 7.
9. Daniel Kraus 1978 MediProfin Plzeň 22:17,16 8.
10. Norbert Švarc 1972 Mílaři Domažlice 22:27,01 1.

Výsledky Plzeňský kardioběh 14. 9. 2014.xls

Plzeňský kardioběh - Výsledky 2013

Výsledky Plzeňského kardioběhu 2013 - 5 km

PořadíJménoRočníkOddílČasPK
1. Tomáš Bystřický 1990 BK Elán Zruč 17:47,77 1.
2. Jan Majer 1994 TTK Slávia VŠ Plzeň 18:55,70 2.
3. Jaroslav Šmíd 1976 Dobřany 19:10,37 3.
4. František Šika 1959 AC Trial Plzeň 19:18,20 1.
5. Norbert Švarc 1972 Mílaři Domažlice 19:23,76 1.
6. Martin Černý 1991 FN Plzeň, Urol.klinika 19:26,85 1.
7. Daniel Kraus 1978 MediProfin Plzeň 19:31,56 4.
8. Ondřej Moudrý 1981   19:38,72 5.
9. Josef Bečvář 1980 Plzeň 19:43,71 6.
10. Lukáš Friedl 1981 Katedra antropologie ZČU 19:59,68 7.

Výsledky Plzeňského kardioběhu 2013 - 2 km - Příchozí + zdravotníci

PořadíJménoRočníkOddílČasPK
1. Josef Šimsa 1996 AC Falcon Rokycany 07:35,09 1.
2. Richard Kotáb 1978 SK Šeptem Plzeň 08:56,69 2.
3. Karel Černý 1964

Cyklo Bery

09:26,14 3.
4. Michálek     09:26,16 4.
5. Lukeš 1973   09:45,36 5.
6. Miroslav Stezka 1977   09:55,99 6.
7. Radomír Matoušík 1970  TJ Košutka PLzeň 10:29,03 7.
8. Martin Prudek 1992   10:58,87 8.
9. Tomáš Pihrt 1993   11:05,77 9.
10. Veronika Zborníková 1984 PK Slávia VŠ Plzeň 11:58,88 1.

Stáhnout celou výsledkovou listinu v excelu

1. Plzeňský kardioběh - Výsledky 2012

Výsledky Plzeňského kardioběhu 2012 - 5 km

PořadíJménoRočníkOddílČasPK
1. Tomáš Eisner 1987 Pilsenman club 17:45,30 1.
2. Marcel Beran 1977 UUN Praha 18:07,93 1.
3. Jan Šrail 1990 ISS NP Šumava 18:13,04 2.
4. Jiří Rosol 1974 Lokomotiva Beroun 18:16,33 2.
5. Martin Kučera 1965 Plzeň 18:17,72 1.
6. Jaroslav Šmíd 1976 Dobřany 18:20,79 3.
7. Daniel Kraus 1978 Media Profin Plzeň 18:56,97 4.
8. Martin Černý 1991 FN Plzeň 19:03,26 3.
9. František Šika 1959 AC Trial Plzeň 19:24,14 1.
10. Petr Čížek 1979   19:27,12 5.

Výsledky Plzeňského kardioběhu 2012 - 1,6 km - Příchozí + zdravotníci

PořadíJménoRočníkOddílČasPK
1. Josef Šimsa 1996 Rokycany 04:56,95 1.
2. Richard Kotáb 1978 SK Šeptem Plzeň 05:32,81 2.
3. Petr Hána 1960

Tělovýchovné lékařství

Rokycany

06:00,99 1.
4. Roman Kodýtek 1974   06:24,99 3.
5. Petr Braum 1973   06:53,52 4.
6. Jan Špaček 1993   07:19,78 5.
7. Martin Prudek 1992   07:20,03 6.
8. Hana Kašparová 1964

Léč.lázně Konstantinovy

Lázně

07:26,32 1.
9. Petra Braumová 1973 HDS 07:46,97 2.
10. Zdeněk Balej 1960   07:55,27 7.

Výsledky Plzeňského kardioběhu 2012 - 1,6 km - Pohár mládeže Plz.kraje v přespolním běhu

PořadíJménoRočníkOddílČasPZ
1. Tomáš Michálek 2000 AC Nýřany 05:51,22 1.
2. Jakub Davidík 2002  TJ Baník Stříbro 05:54,85 1.
3. Daniel Nový 1998 TJ Sokol Plzeň Petřín 05:58,70 1.
4. Petr Kučera 2003 Plzeň 05:59,37 1.
5. Adam Horník 2001   06:05,13 2.
6. Matyáš Krejčí 2003 TJ Baník Stříbro 06:06,77 2.
7. Václav Růžička 2000   06:09,70 2.
8. Jan Štych 2001 ŠAK Přeštice 06:13,56 3.
9. Jan Vosejpka 1999   06:22,86 3.
10. Adam Vokurka 1999   06:23,23 4.
Stáhnout celou výsledkovou listinu v excelu
Stáhnout celou výsledkovou listinu v pdf

1. Plzeňský kardioběh - Výsledky 2011

Výsledky Plzeňského kardioběhu 2011 - 5 km

PořadíJménoRočníkOddílČasPK
1. Petr Minařík 1976 Rokycany 18:40,70 1.
2. Marcel Beran 1977 UUN Praha 19:03,64 1.
3. Martin Černý 1991 Plzeň 19:37,30 2.
4. Tomáš Kozina 1975 Domažlice 19:47,83 3.
5. František Šika 1959 AC Trial Plzeň 19:50,12 1.
6. Daniel Kraus 1978 Media Profin Plzeň 20:01,25 4.
7. Zbyšek Zeman 1969 TK Slavie Plzeň 20:40,02 1.
8. Richard Kotáb 1978 SK Šeptem Plzeň 21:15,15 5.
9. Ján Korytár 1952 AC Falcon Rokycany 21:26,34 2.
10. Jan Wendler 1979 Magicreme 21:27,14 6.
Stáhnout celou výsledkovou listinu v excelu

Výsledky Plzeňského kardioběhu 2011 - 1,6 km - Příchozí + zdravotníci

PořadíJménoRočníkOddílČasPK
1. Martin Jiroušek 1977 FN Plzeň 05:00,82 1.
2. Sára Koderová 1990   06:44,33 1.
3. Martin Prudek 1992   06:52,15 1.
4. Blanka Šindelářová 1972   07:06,10 1.
5. Adam Horník 2001   07:13,50 2.
6. Jan Špaček 1993   07:32,53 3.
7. Zdeněk Balej 1960   07:35,38 4.
8. Veronika Zborníková 1984 PK Slávia VŠ Plzeň 07:41,02 2.
9. Kateřina Linhartová 1964 Plzeň 07:44,30 3.
10. Adam Běhavý 1986   07:48,88 5.

Výsledky Plzeňského kardioběhu 2011 - 1,6 km - Pohár mládeže Plz.kraje v přespolním běhu

PořadíJménoRočníkOddílČasPZ
1. Zdeněk Polívka 1996 ŠAK Přeštice 05:30,14 1.
2. Štěpán Němeček 1997   05:31,39 2.
3. Daniel Nový 1998 TJ Sokol Plzeň Petřín 05:56,17 1.
4. Kryštof Krs 1999 ŠAK Přeštice 06:00,83 2.
5. Barbora Šambergerová 1997 PSK Olymp Praha 06:05,69 1.
6. Václav Růžička 2000   06:16,40 1.
7. Jakub Štverák 1999 TJ Sokol Plzeň Petřín 06:21,00 3.
8. Linda Suchá 2001 TJ Sokol Plzeň Petřín 06:23,66 1.
9. Martin Šilhavý 1999 Sokol Plzeň Petřín 06:23,94 4.
10. Jan Šmrha 2002 AK Škoda Plzeň 06:27,61 1.
Stáhnout celou výsledkovou listinu v excelu

1. Plzeňský kardioběh - Výsledky 2010

Výsledky Plzeňského kardioběhu 2010 - 5 km

PořadíJménoRočníkOddílČasPZ
1. Tomáš Veber 1974 LK Tatran Chodov 17:31 1.
2. Vladislav Razým 1988 SC Plzeň 17:41 2.
3. Petr Minařík 1976 Rokycany 18:00 3.
4. František Šika 1959 AC Trial Plzeň 18:07 4.
5. Martin Kučera 1965 SOUE Plzeň 18:12 5.
6. Miroslav Neuvirt 1987 AK Škoda Plzeň 18:27 6.
7. Daniel Kraus 1978 Media Profin Plzeň 18:31 7.
8. Jan Brotánek 1980 Třemošná 18:48 8.
9. Tomáš Havlíček 1990 AK Škoda Plzeň 19:17 9.
10. Martin Černý 1991 Plzeň 19:54 10.

Výsledky Plzeňského kardioběhu 2010 - 1,6 km

PořadíJménoRočníkOddílČasPZ
1. Lukáš Šimsa 1996 AC Falcon Rokycany 04:56 1.
2. Martin Jiroušek 1977 FN Plzeň 04:57 1.
3. Jan Brotánek 1980 Třemošná 05:01 1.
4. Martin Pivoňka 1996 AC Domažlice 05:02 2.
5. Lukáš Svatoš 1996 AC Domažlice 05:08 3.
6. Vít Bílý 1995 Sokol Plzeň Petřín 05:11 4.
7. Ondřej Váchal 1994 Mílaři Domažlice 05:14 1.
8. Rudolf Spörl 1982 ATMOS Chrást 05:19 2.
9. Vojtěch Skala 1996 Sokol Plzeň Petřín 05:21 5.
10. Pavel Bříza 1974 MK Kladno 05:32 3.
Stáhnout celou výsledkovou listinu v excelu

1. Plzeňský kardioběh - Výsledky 2009

Výsledky Plzeňského kardioběhu 2009 - 5 km

PořadíJménoRočníkOddílČasPZ
1. Petr Minařík 1976 AK Zlín 18:08 1.
2. Tomáš Görner 1981 TJ Klatovy 18:17 2.
3. Daniel Kraus 1978 MEDI PROFIN 18:37 3.
4. Luboš Janů 1971 FN Plzeň 19:46 1.
5. Lukáš Lexa 1987   19:48 4.
6. Jan Majer 1973 OKO Plzeň 19:53 5.
7. Zdeněk Bartoníček 1978   20:02 6.
8. Jan Zeman 1982 FN Plzeň 20:07 2.
9. Jan Čiviš 1995   20:11 7.
10. Jiří Ekl 1963 AC FALCON Rokycany 20:22 8.

Výsledky Plzeňského kardioběhu 2009 - 1,6 km

PořadíJménoRočníkOddílČasPZ
1. Šimon Ekl 1996 AC FALCON Rokycany 05:41 1.
2. Rudolf Spörz 1982   05:43 2.
3. Karel Černý 1964 Author team Stupno 05:58 3.
4. Josef Hanzík 1951 Nemocnice Sušice 06:29 1.
5. Jan Zdráhal 1985 Fak.zdravotnických studií 06:40 2.
6. Dušan Sabol 1977 Herbalife team 06:41 4.
7. Vít Linhart 1961   06:57 5.
8. Petr Pavelka 1961 Int. + GE ordinace Ostrov 07:06 3.
9. Blanka Šindelářová 1972 FN Plzeň 07:17 5.
10. Matěj Denk 1993   07:23 1.
Stáhnout celou výsledkovou listinu v excelu

1. Plzeňský kardioběh - Výsledky 2008

Výsledky Plzeňského kardioběhu 2008 - 5 km

PořadíJménoRočníkOddílČasPZ
1. Štěpán Kodeta 1988 Beermental Team 17:21 1.
2. Marcel Beran 1977 POŠ Žatec 17:53 1.
3. Jan Beneš 1987 Beermental Team 18:08 2.
4. Zdeněk Dúbravčík 1964 AC Mariánské Lázně 18:09 1.
5. Jaroslav Šmíd 1976 Slávia VŠ Plzeň 18:14 3.
6. František Šika 1959 AC Trial Plzeň 18:19 2.
7. Tomáš Eisner 1987 Pilsenman Club 18:29 4.
8. Tomáš Görner 1981 TJ Klatovy 18:36 5.
9. Ján Korytár 1952 AC Falcon Rokycany 18:49 1.
10. Luboš Janů 1971 FN Plzeň 19:30 2.

Výsledky Plzeňského kardioběhu 2008 - 1,6 km

PořadíJménoRočníkOddílČasPZ
1. Jan Pirk 1948 IKEM Praha 6:15 1.
2. Jan Fiedler 1969 FN Plzeň, 1. IK 6:34 1.
3. Jan Němec 1962   7:03 1.
4. Jakub Bernát 1985   7:06 2.
5. Kateřina Ševčíková 1991   7:17 1.
6. Aleš Linhart 1968   7:35 3.
7. David Krivánka 1980 Lokomotiva Beroun 7:40 4.
8. Jan Opatrný 1956 FN Plzeň , 1. IK 7:40 1.
9. Jakub Zimola 1997   7:45 5.
10. František Pešek 1963 FN Plzeň 7:56 1.
Stáhnout celou výsledkovou listinu v excelu


Hlavní menu


Partneři

Titulární partner
Zde může být i Vaše logo

Zde může být i Vaše logo

Hlavní partneři

VZP_modul-A_PANTONE-page-001.jpg

VZP

 

logo_mo1.jpg

Městský obvod Plzeň 1

 

Zde může být i Vaše logo

Zde může být i Vaše logo

Partneři závodu

 

logo Plzeň sportovní 2017.jpg
město Plzeň

 

logo_nadace_cernobile.jpg

Nadace 700 let města Plzně

 

logo Plzeňský kraj.gif

Plzeňský kraj

 

s&t-logo-hi.jpg

S&T CZ, s.r.o.

 

bm_nerodrinks_logo_final_RGB_vertical_isodrinks_1.jpg

Nero Isodrinks

 

TOI TOI, sanitární systémy, s r.o.

 

Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje

Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje

 

Zde může být i Vaše logo

Zde může být i Vaše logo