Výsledky

 

Výsledky Rozhledny v pohybu 2017

Celkové pořadí seriálu

Muži:

PořadíJménoRočníkOddílBody
1. David Lukáš 1988 Plzeň-Radost z pohybu 68
2. Robert Čepek 1968 PSK Olymp Praha 51
3. Martin Kočandrle 2002 Sport Club Plzeň 43
4. Pavel Burt 1997 Sport Club Plzeň 35
5.-6. Roman Sladký 1972 Pro Sport Activities 27
5.-6. Adam Horník 2001 Sport Club Plzeň 27
7. Martin Vlček 2001 Sport Club Plzeň 25
8. Michal Štefec 1986 Velká Hleďsebe 23
9.-10. Jan Kraus 1974 321 start 20
9.-10. Ondřej Zuna 2002 Sport Club Plzeň 20

Ženy:

 PořadíJménoRočníkOddílBody
1. Barbora Šturmová 1985 Forrest Gump Team 52
2. Barbora Beroušková 2000 Sport Club Plzeň 40
3. Andrea Říhová 1987 Forrest Gump Team 39
4. Petra Šuková 1984 Mariánské Lázně 32

Konečné umístění Rozhledny v pohybu 2017.xls

 

Výsledky Rozhledny v pohybu 2015

Celkové pořadí seriálu

Muži:

PořadíJménoRočníkOddílBody
1. Robert Čepek 1968 PSK Olymp Praha 88
2. Michal Štefec 1986 Velká Hleďsebe 68
3. Petr Soukup 1965 Kovohutě Příbram 59
4. Roman Sladký 1972 Pro Sport Activities 35
5. Josef Novotný 1959 Křenovy 19
6. Vladislav Markvart 1996 Pro Sport Activities 13

Ženy:

PořadíJménoRočníkOddílBody
1. Vendula Froňková 1984 AC Domažlice 66

 

Dětské kategorie: vítězové:

RočníkyKluciOddílBodyHolkyOddílBody
2009/ 2008 Tomáš Nový TJ Sokol Plzeň-Petřín 42      
2007/ 2006 Jiří Černý TJ Sokol Plzeň-Petřín 60      
2005/ 2004 Michal Pergler ŠAK při ZŠ Přeštice 28 Nikola Nová TJ Sokol Plzeň-Petřín 56

Konečné umístění Rozhledny v pohybu 2015.xls  

 Výsledky jednotlivých závodů:

Výsledky H3J 15 dospělí.pdf

Výsledky H3J 15 děti.pdf

Výsledky dospělí Ch3J 15.pdf

Výsledky děti CH3J 15.pdf

Výsledky dospělí Krkavec 3J 15.pdf

Výsledky děti K3J 15.xls

Výsledky dospělí D3J 15.xls

Výsledky děti D3J 15.xls

Výsledky dospělí HAM3J 15.xls

Výsledky děti HAM3J 15.xls

 

Výsledky Rozhledny v pohybu 2014

Celkové pořadí seriálu

Muži:

PořadíJménoRočníkOddílBody
1. Robert Čepek 1968 PSK Olymp Praha 84
2. Petr Soukup 1965 Kovohutě Příbram 65
3. Vladislav Razým 1988 Sport Club Plzeň 60
4. Matěj Konvalina 1985 Most 47
5. Michal Štefec 1986 Velká Hleďsebe 29
6. David Lukáš 1988 SK Atlantis Plzeň 28
7. Roman Sladký 1972 Pro Sport Activities 24
8. Jiří Hadrava 1971 TJ Slavia Karlovy Vary 20
9. Jan Majer 1973 Silvini Madhus 17
10. Miroslav Cimický 1971 Plzeň 14

Ženy:

PořadíJménoRočníkOddílBody
1. Kateřina Beroušková 1991 LK Tatran Chodov 54
2. Barbora Šturmová 1985   42
3. Ivana Sekyrová 1971 AK Sokolov 40
4. Světlana Ambrožová 1965 Sport klub Chodová Planá 31
5. Teodora Svejkovská 1990   26
6. Vendula Froňková 1984 AC Domažlice 21
7. Oldřiška Ciprová 1979 Forest Gump team 13

Dětské kategorie: vítězové:

RočníkyKluciOddílBodyHolkyOddílBody
2008/ 2007 Martin Čepek Bono Praha 51,5 Dominika Poláková Ašští bajkeři 20
2006/ 2005 Tadeáš Cimický Rapid Plzeň 53 Lucie Kašparová VK Aš 49
2004/ 2003 Ladislav Čepička Ski Klub KV 28 Magdalena Hrdličková Flik-flak Plzeň 36
2002/ 2001 Štěpán Hrdlička HC Meteor Třemoná 28      
2000/ 1999 Sam Cimický Slavia VŠ Plzeň 42      

Konečné umístění Rozhledny v pohybu 2014.xls

Výsledky jednotlivých závodů:

Výsledky Háj třikrát jinak 2014.xls

Výsledky Bohušův vrch třikrát jinak 2014.xls

Výsledky Chlum třikrát jinak 2014.xls

Výsledky Krkavec třikrát jinak 2014.xls

Výsledky Hamelika třikrát jinak 2014.xls



Hlavní menu


Partneři

Partneři série

 

logo_nadace_cernobile.jpg

Nadace 700 let města Plzně

 

 

 Toyota Dolák logo.jpg

Toyota Dolák

 

 

Zde může být i Vaše logo

Zde může být i Vaše logo