Výsledky

Běh Plzeňské teplárenské kolem Boleveckých rybníků


Dosavadní vítězové


Trasa 5,5 km

RokVítěz mužiOddílČas    Vítězka ženyOddílČasÚčast
2019 Pavel Procházka AK Sokolov 18:51 Alena Vintrová   24:37 92
2018 Jiří Valeš OK Lokomotiva Plzeň 17:51 Teodora Chvalová Forrest Gump Team 21:08 48
2017 Martin Černý Plzeň 20:21 Lenka Šibravová Kerteam Praha 23:13 62


Trasa 3,5 km

RokVítěz mužiOddílČas    Vítězka ženyOddílČasÚčast
2019 David Lukáš TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12:43 Vendula Panušková AC Horažďovice 15:12 48
2018 Daniel Kraus  MediiProfin Plzeň 13:08 Zlata Lukášková AC Falcon Rokycany 16:09 11
2017 Karel Poborský Rokycany 14:10 Patricie Procházková SV Stříbro 15:16 18

 

Trasa 4,75 km

RokVítěz mužiOddílČas    Vítězka ženyOddílČasÚčast
2016 Daniel Kraus MediProfin Plzeň 17:41 Barbora Šturmová Forrest Gump team 21:29 58
2015 Pavel Štěpánek TJ Sušice 16:36 Pavla Zahálková Salomon team 17:27 76
2014 Martin Šmíd Střelka Brno  15:48 Zlata Lukášková AC Falcon Rokycany 21:18 83

 

Trasa 3 km

RokVítěz mužiOddílČas    Vítězka ženyOddílČasÚčast
2016 Miroslav Sedláček AK Škoda Plzeň 12:13 Barbora Beroušková Sport Club Plzeň 13:32 17
2015 Vlastimil Šroubek TTK Slavia VŠ Plzeň 10:46 Vendula Fronková AC Domažlice 13:44 34
2014 Jiří Vojvodík   13:50 Pavla Zahálková Salomon team 11:36 42

 

31. 8  2019 - výsledky běhu na 5,5 km

PořadíJménoRočníkOddílČasPK
1. Pavel Procházka 1979 AK Sokolov 18:51 1.
2. Dimitrije Crnokrak 1982 ARK Tron/ Srbsko 20:16 1.
3. Jan Sedláček 1978 TJ Sušice 20:24 2.
4. Jaroslav Šmíd 1976 Dobřany 20:51 3.
5. Jiří Bretšnajdr 1974 Horní Bříza 21:12 4.
6. Tomáš Hlinovský 1991   21:17 2.
7. Michael Hulík 1984 Plzeň 21:23 3.
8. Libor Revák 1990 Predator team  22:33 4.
9. Michael Nosek 1990 ČBK 22:34 5.
10. Jiří Procházka 1962 RMT 22:35 1.

 

31. 8  2019 - výsledky běhu na 3,5 km

PořadíJménoRočníkOddílČasPK
1. David Lukáš 1988 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12:43 1.
2. Jaroslav Šmíd 1976 Dobřany 13:08 1.
3. Kamil Štěpánek 1985 Isofruit 13:24 2.
4. Vendula Panušková 2005 AC Horažďovice 15:12 1.
5. Daniel Melichar 1973   15:22 2.
6. Tomáš Kopelent 1985   15:28 3.
7. Milan Poslední 1974 Stará garda Přeštice  15:35 3.
8. Gabriela Korbášová 1973 BK Žatec 15:39 1.
9. Pavla Valachová 1974 Malý Bor 15:53 2.
10. Martin Leitl 1972   16:24 4.


Výsledky Běh Plzeňské teplárenské kolem Boleveckých rybníků 2019.xlsx


25. 8. 2018 - výsledky běhu na 5,5 km

PořadíJménoRočníkOddílČasPK
1. Jiří Valeš 1995 OK Lokomotiva Plzeň 17:51 1.
2. Dimitrije Crnokrak 1982 ARK Tron/ Srbsko 20:02 2.
3. Tomáš Koranda 1986 Plzeň 20:09 3.
4. Daniel Kraus 1978 Medi Profin Plzeň 20:18 1.
5. Teodora Chvalová 1990 Forrest Gump Team 21:08 1.
6. Jan Majer 1973 Silvini Madshus team 21:16 2.
7. Karel Černý 1964 Cyklo Atom Plzeň 21:32 1.
8. Jiří Bretšnajdr 1974   21:59 3.
9. Jiří Vokáč 1972 Třemošná 22:18 4.
10. Jan Němec 1971 Strašice 22:51 5.


25. 8. 2018 - výsledky běhu na 3,5 km

PořadíJménoRočníkOddílČasPK
1. Daniel Kraus 1978 Medi Profin Plzeň 13:08 1.
2. Richard Kotáb 1978 UWG 13:34 2.
3. Ján Korytár 1952 AC Falcon Rokycany 15:02 1.
4. Jiří Rejzek 1975 Rokycany 15:11 3.
5. Milan Poslední 1974 Stará garda Přeštice 15:32 4.
6. Pavel Haur 1974   16:04 5.
7. Pavel Hrabák 1977   16:07 1.
8. Zlata Lukášková 1968 AC Falcon Rokycany 16:09 1.
9. Petr Beránek 1990   16:11 1.
10. Pavel Škarban 1977   16:41 6.


Výsledky OBR 2018.xlsx


26. 8. 2017 - výsledky běhu na 5,5 km

PořadíJménoRočníkOddílČasPK
1. Martin Černý 1991 Plzeň 20:21 1.
2. Josef Bečvář 1980 Plzeň 20:41 2.
3. Václav Jírů 1997 AK Škoda Plzeň 21:04 3.
4. Lukáš Drozd 1981   22:04 4.
5. Jiří Vokáč 1972 Třemošná 22:07 1.
6. Ján Korytár 1952 AC Falcon Rokycany 22:46 1.
7. Tomáš Peteřík 1980 AT Dian 22:46 5.
8. Josef Kůstka 1973 SKP Domažlice 22:50 2.
9. Daniel Kraus 1990 Cheznovice 22:54 6.
10. Lenka Šibravová 1982 Kerteam Praha 23:13 1.


26. 8. 2017 - výsledky běhu 3,5 km

PořadíJménoRočníkOddílČasPK
1. Karel Poborský 1986 Rokycany 14:10 1.
2. Ján Korytár 1952 AC Falcon Rokycany 14:29 1.
3. Petr Hrabák 1983 Slowrunners Skvrňany 14:43 2.
4. Patricie Procházková 1984 SV Stříbro 15:16 1.
5. Rudolf Poborský 1979 Rokycany 15:19 3.
6. Vít Černohouz 1987 Rokycany 15:21 4.
7. Martin Leitl 1972 Cross Running Plzeň 16:34 1.
8. Martin Šilhánek 1999   17:40 1.
9. Alena Zlámalová 1983 LOB Plzeň 18:41 1.
10. Zdeněk Červený 1960 BK Elán Zruč 18:57 1.

Výsledky Běh Plzeňské teplárenské kolem Boleveckých rybníků 2017.xlsx


27. 8. 2016 - výsledky běhu 4,75 km

PořadíJménoRočníkOddílČasPK
1. Daniel Kraus 1978 MediProfin Plzeň 17:41 1.
2. Norbert Švarc 1972 Mílaři Domažlice 18:08 1.
3. Jan Pašek 1984   18:19 2.
4. Ján Korytár 1952 AC Falcon Rokycany 18:38 1.
5. Václav Jírů 1997 AK Škoda Plzeň 18:44 1.
6. Lukáš Drozd 1981   19:16 3.
7. Pavel Pěchota 1987   19:18 4.
8. Jan Němec 1971 Strašice 19:20 2.
9. Pavel Beroušek 1962 LK Tatran Chodov 19:26 1.
10. Zdeněk Fiala 1958   19:47 2.

27. 8. 2016 - výsledky běhu 3 km

PořadíJménoRočníkOddílČasPK
1. Miroslav Sedláček 1999 AK Škoda Plzeň 12:13 1.
2. Roman Sladký 1972 Pro Sport Activities 12:31 1.
3. Miroslav Duda 1987 Prazdroj Plzeň 12:39 1.
4. Radovan Vojtíšek 1979 Moon Kills Sun 13:10 2.
5. Barbora Beroušková 2000 Sport Club Plzeň 13:32 1.
6. Vendula Fronková 1984 AC Domažlice 14:12 1.
7. Anna Nosilová 1980 BKV Holýšov 14:41 2.
8. Martin Leitl 1972   14:52 2.
9. Luboš Burian 1973   15:41 3.
10. Zdeněk Červený 1960 BK Elán Zruč 16:50 1.

Výsledky Běh Plzeňské teplárenské kolem Boleveckých rybníků 2016.xlsx

 

29. 8. 2015 - Výsledky běhu 4,75 km

PořadíJménoRočníkOddílČasPK
1. Pavel Štěpánek 1992 TJ Sušice 16:36 1.
2. Ervin Beshir 1967 SK Zdice 17:11 1.
3. Pavla Zahálková 1989 Salomon team 17:27 1.
4. Pavel Burt 1997 Sport Club Plzeň 17:42 1.
5. Václav Jírů 1997 Plzeňská teplárenská  17:58 2.
6. Tomáš Stančík 1976   18:00 2.
7. Petra Šmákalová 1977 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 18:04 1.
8. Ján Korytár 1952 AC Falcon Rokycany 18:37 1.
9. Bára Novotná 1998 Plzeň 18:46 1.
10. Miroslav Duda 1987 Prazdroj Plzeň  18:50 3.

 

29. 8. 2015 - výsledky běhu 3 km

PořadíJménoRočníkOddílČasPK
1. Vlastimil Šroubek 1992 TTK Slavia VŠ Plzeň 10:46 1.
2. Karel Poborský 1986 Rokycany 11:45 2.
3. Karel Kořínek 1977 Prazdroj Plzeň 11:45 3.
4. David Šindler 1998   11:50 1.
5. Robin Beshir 2001 Adidas Boost team 11:53 2.
6. Jaroslav Malina 1984 Prazdroj Plzeň 12:01 4.
7. Jaroslav Váňa 1979 SK Plzeň Bolevec 12:13 5.
8. Miroslav Sedláček 1999 AK Škoda Plzeň  12:48 3.
9. Petr Hrabák 1983 Slowrunners Skvrňany  13:39 6.
10. Vendula Fronková 1984 AC Domažlice 13:44 1.

Výsledky Běh Plzeňské teolárenské kolem Boleveckých rybníků 2015.xls

Výsledky Gigathlon.xlsx

Poděkování patři firmě Apachi za profesionální zpracování výsledků

 

6. 9. 2014 - Výsledky běhu 4,75 km

PořadíJménoRočníkOddílČasPK
1. Martin Šmíd 1980 Střelka Brno 15:48 1.
2. Vlastimil Šroubek 1992 SC Marathon Plzeň 16:19 2.
3. Marek Adler 1986 Kerteam 16:46 3.
4. Jaroslav Šmíd 1976 Dobřany 17:12 4.
5. Jan Navara 1991   17:52 5.
6. Petr Houška 1986 Plzeň 18:55 6.
7. Jan Majer 1980 Silvini Madshus Team 19:06 1.
8. Miroslav Trnavský 1975 Plzeň 19:08 7.
9. Daniel Čapek 1991 LK Škoda Plzeň 19:21 8.
10. Tomáš Doubek 1982   19:30 9.

 

6. 9. 2014 - výsledky běhu 3 km

PořadíJménoRočníkOddílČasPK
1. Pavla Zahálková 1989 Salomon team 11:36 1.
2. Zlata Lukášková 1968 AC Falcon Rokycany 13:44 1.
3. Jiří Vojvodík 1981   13:50 1.
4. Vendula Fronková 1984 AC Domažlice  14:00 2.
5. Silvestr Kotek 1962 AC Nýřany 14:04 1.
6. Lukáš Muzika 1992   14:22 2.
7. Petr Hrabák 1983 Plzeň 14:40 3.
8. Jan Koreň 1980   16:20 4.
9. Josef Stein 1989 Plzeň 16:23 5.
10. Josef Novotný 1959 AC Domažlice 16:32 2.

Kompletní výsledky: Běh Plzeňské teplárenské kolem Boleveckých rybníků 2014:  Výsledky OBR 14.xls



Hlavní menu

Facebook icon

Sledujte nás na
Facebooku