Výsledky

Vítězové závodu firemních štafet 2013 - 2016

RokJméno štafety1. úsek2. úsek3. úsekČas
2016 Meteoři Pavel Hrabě Lukáš Pfeifer Jan Paluch 1:26:56
2015 Wikov MGI A1 Pavel Kocourek Jaroslav Mazač Jan Friede 1:19:34
2014 Wikov MGI Vlastimil Kráčmar Martin Šupich Jaroslav Mazač 1:22:33
2013 Wikov MGI Michal Krtička Martin Šupich Jaroslav Mazač 1:21:37

 

Výsledky Shape Firemní štafety 2016

PořadíJméno štafety1. úsek2. úsek3. úsekČas
1. Meteoři Pavel Hrabě Lukáš Pfeifer Jan Paluch 1:26:56
2. ZF Engineering Plzeň Václav Podlena Richard Pytelka Michal Malík 1:27:55
3. Magistrát města Plzně Richard Kotáb Petr Hošek Jan Majer 1:33:35
4. My se toho nebojíme! Petr Šlechta Jiří Vyskočil Michal Tyrpekl 1:36:07
5. Diebold Nixdorf Josef Hula Radek Votípka Jaroslav Hůrka 1:37:02
6. Eurosoftware 4 Jiří Klement Martin Kožíšek Jan Krupička 1:37:39
7. IMI Veronika Šeflová Jan Vopalecký Luděk Lusk 1:41:23
8. ADP_Team 2 Markéta Schinabková Václava Jandová David Janda 1:44:06
9. Sony DADC III. Jan Kňourek Ondřej Trachta Josef Kudlič 1:44:18
10. Zodiac Galleys Europe Jan Malý Pavel Reiter Martin Miletinský 1:44:48

 

Výsledky Decathlon firemní štafety 2015

PořadíJméno štafety1. úsek2. úsek3. úsekČas
1. Wikov MGI A1 Pavel Kocourek Jaroslav Mazač Jan Friede 1:19:34
2. ZF Engineering Plzeň s.r.o. Michal Michalík Richard Pytelka Václav Podlena 1:23:38
3. Wikov MGI A3 Martin Sychrovský Vlastimil Kráčmar Michal Stuchlík 1:23:49
4. Wikov MGI A2 Martin Šupich Lukáš Pýcha Josef Štencl 1:24:53
5. Magistrát Josef Hrabák Jan Majer Petr Triner 1:27:10
6. Wikov MGI A4 Martin Gult Oldřich Werner Témáš Hainzel 1:32:26
7. Daikin 1 Barbora Srbová Ondřej Pytlík Vojtěch Liška 1:33:08
8. Katedra energetických strojů a zařízení, FST ZČU Lucie Šimečková Michal Panuška Lukáš Richter 1:34:46
9. Meillerghp Luděk Hora Patrik Ingriš Jana Semanová 1:34:48
10. Daikin 2 Michal Můdry Radek Kňava Jiří Svoboda 1:36:37

Výsledky Decathlon firemní štafety 2015.pdf

Výsledky DFŠ 15 kola.pdf

Výsledky DFŠ 15.xls

 

Výsledky Firemní štafety Plzeňské teplárenské 2014

PořadíJméno štafety1. úsek2. úsek3. úsekČas
1. Wikov MGI Vlastimil Kráčmar Martin Šupich Jaroslav Mazač 1:22:33
2. O+K+R Ondřej Trachta Karolina Mikelinová Richard Sollar 1:37:24
3. Stop PPP o.s. Martin Mráz Lucie Mrázová Gustav Červený 1:37:55
4. Ibis hotel Plzeň Team David Semelka Martin Plojhar Marek Audes 1:39:28
5. Konplan s.r.o. Johannes Hafner Tomáš Plass Václav Pohoriljak 1:39:53
6. Sony DADC I. František Richter Diana Kotrbová Martin Faltejsek 1:40:39
7. Plzeňská teplárenská, a.s. Otto Dusílek Ondra Konáš Michal Féher 1:40:46
8. Flexible experts - IMI Jiří Kelemen Arnaud Richard Petr Malý 1:40:55
9. Wikov Wind Viktor Miškovský Gabriela Kopicová Zbyšek Kotlas 1:41:05
10. Wikov Orbital Václav Fafejta Vilém Roško Vojtěch Richter 1:41:25

Kompletní výsledky Firemní štafety Plzeňské teplárenské 2014.pdf

 

Výsledky Firemní štafety 2013

PořadíJméno štafety1. úsek2. úsek3. úsekČas
1. Wikov MGI Michal Krtička Martin Šupich Jaroslav Mazač 1:21:37
2. Konplan s.r.o. Jakub Šmolík Milan Majorszký Tomáš Plass 1:29:18
3. Magistrát města Plzně Richard Kotáb Václav Prokop Milan Ungr 1:32:41
4. Doosan Škoda Power Dušan Mihalik Petr Měšťánek Zdeněk Kubín 1:36:22
5. Wikov Gear Tomáš Jaňour Ivo Chalupský Petr Dubský 1:37:43
6. Wikov Wind Viktor Miškovský Gabriela Kopicová Zbyšek Kotlas 1:38:28
7. Konplan s.r.o. 2 Johannes Hafner Jan Václavík Roman Zoubek 1:39:15
8. Pebal Kamil Nechutný Jan Vaňač Karel Šiška 1:39:57
9. Partapiv runners Tomáš Hejtmánek Tereza Paulíková Kristýna Mrázková 1:41:38
10. Šneci Jitka Brožová Silvie Lacigová Pavel Brož 1:42:32

Kompletní výsledky závod firemních štafet.pdf



Hlavní menu


Partneři

Titulární partner

 Shape logo.jpg

 Shape Corp. Czech Republic

 

Partner akce
Zde může být i Vaše logo

Zde může být i Vaše logo

.