Výsledky

Statistiky Vršíček třikrát jinak 2018-2021

 

Vítězové 2018 - 2021

RokVítěz mužiOddílČas    Vítězka ženyOddílČasÚčast
2021 Lukáš Kopča TJ Baník Stříbro 07:21,8 Soňa Müllerová TJBaníkStříbro 08:59,5 65 (14-51)
2020 Lukáš Kopča TJ Baník Stříbro 07:24 Adéla Kočandrlová Sport Club Plzeň 09:09 65 (27-38)
2019 Petr Minařík SKP Rokycany 08:09 Barbora Šturmová Forrest Gump team 09:24 38 (18-20)
2018 Josef Čihák SDH Litohlavy 08:22 Vendula Fronková AC Domažlice 10:34 14 (7-7)
 
 

Vršíček třikrát jinak - Výsledky 2021

PořadíJménoRočníkOddílČasPK
1. Lukáš Kopča 1990 TJ Baník Stříbro 07:21,8 1.
2. Pavel Totzauer 1989 Plzeň 08:28,3 2.
3. Soňa Müllerová 1989 TJ Baník Stříbro 08:59,5 1.
4. Barbora Šturmová 1985 Forrest Gump Team 09:11,9 1.
5. Pavel Kratochvíl 1973 Prazdroj Plzeň 10:21,7 1.
6. Jan Černý 1977 Dehtáry 10:43,2 2.
7. Vendula Fronková 1984 AC Domažlice 11:00,3 2.
8. Tereza Šturmová 2012 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11:15,4 2.
9. Pavel Kratochvíl ml. 2012 AK Škoda Plzeň 11:28,1 3.
10. Viktorie - Patricie - Radka Špetovy štafeta štafeta 11:33,6 1.

 

Výsledky V3J 21.pdf

Výsledky V3J 21.xls

Průběžné pořadí Rozhledny v pohybu 2021 II.xls

 

Vršíček třikrát jinak - Výsledky 2020

PořadíJménoRočníkOddílČasPK
1. Lukáš Kopča 1990 TJ Baník Stříbro 07:24 1.
2. Pavel Totzauer 1989 Plzeň 08:09 2.
3. Jiří Špiroch 2005 SK Kopidlo 08:25 3.
4. Tomáš Novák  1988   08:33 4.
5. Richard Dobiš 1992 RoDo Team/ Slovensko 08:50 5.
6. Josef Lavička 1977 Rapid Plzeň 08:57 1.
7. Adéla Kočandrlová 2004 Sport Club Plzeň 09:09 1.
8. Ondřej Špiroch 2008 SK Kopidlo 09:10 6.
9. Barbora Šturmová 1985 Forrest Gump Team 09:34 1.
10. Ivan Minchev 1957 JUST/ Bulharsko 09:37 1.

 

Výsledky Vršíček třikrát jinak 2020.xls

Výsledky Vršíček třikrát jinak 2020.pdf

Průběžné pořadí RP 2020 V.xls

Průběžné pořadí RPD 2020 V.xls  

 

Vršíček třikrát jinak - Výsledky 2019

PořadíJménoRočníkOddílČasPK
1. Petr Minařík 1976 SKP Rokycany 08:09 1.
2. Roman Sladký 1972 Pro Sport Activities 08:55 2.
3. Ján Korytár 1952 AC Falcon Rokycany 09:15 1.
4. Barbora Šturmová 1985 Forest Gump team 09:24 1.
5. Jiří Špiroch 2005 SK Kopidlo 09:30 1.
6. Ondřej Špiroch 2008 SK Kopidlo 09:59 2.
7. Vendula Fronková 1984 AC Domažlice 10:31 1.
8. Jan Kvídera 1982 Plzeň 10:38 3.
9. Michaela Tychtlová 1983 Plzeň 11:00 2.
10. Pavel Kratochvíl 1973 Plzeň 11:27 3.

 

Výsledky Vršíček třikrát jinak 2019.pdf

Výsledky Vršíček třikrát jinak 2019.xls

 

 

Vršíček třikrát jinak - Výsledky 2018

PořadíJménoRočníkOddílČasPK
1. Josef Čihák 1995 SDH Litohlavy 08:22 1.
2. Roman Sladký 1972 Pro Sport Activities 09:11 1.
3. Ján Korytár 1952 AC Falcon Rokycany 09:42 1.
4. Vendula Fronková 1984 AC Domažlice 10:34 1.
5. Eva Jírová 1979 Rokycany 11:13 1.
6. Petr Jánský 1969 Plzeň 12:48 2.
7. Jiří Bayerl 1984 Trnová 12:53 2.

 

Výsledky Vršíček třikrát jinak 2018.pdf

Výsledky V3J 2018.xls



Hlavní menu

Facebook icon

Sledujte nás na
Facebooku


Partneři

Partner akce

 


logo Plzeňský kraj.gif

Plzeňský kraj

 

VZP_modul-A_PANTONE-page-001.jpg

VZP

 

Toyota Dolák logo.jpg

Toyota Dolák

 

 

litohlavy.jpg

Obec Litohlavy

znak_tj.jpg

TJ Litohlavy

 

 

Zde může být i Vaše logo

Zde může být i Vaše logo