Výsledky

Statistiky Kryry třikrát jinak 2019 - 2022


Vítězové 2019 - 2022

RokVítěz mužiOddílČas    Vítězka ženyOddílČasÚčast
2022 Petr Soukup Kovohutě Příbram 10:43,0 Barbora Šturmová Forrest Gump team 11:04,9 63 (9-1-53)
2021 Lukáš Kopča TJ Baník Stříbro 09:33 Soňa Müllerová TJ Baník Stříbro 10:53 24 (8-16)
2020 Pavel Totzauer Plzeň 10:16,1 Barbora Šturmová Forrest Gump team 11:38,8 44 (23-21)
2019 Jiří Špiroch SK Kopidlo 10:00,61 Barbora Šturmová Forrest Gump team 11:09,05 42 (15-27)
 

Kryry třikrát jinak - Výsledky 2022

 PořadíJménoRočníkOddílČasPK
1. Petr Soukup 1965 Kovohutě Příbram 10:43,0 1.
2. Barbora Šturmová 1985 Forrest Gump team 11:04,9 1.
3. Roman Sladký 1972 AC Falcon Rokycany 11:43,9 2.
4. Vít Procházka 1980 TOM Ještěrky Jesenice 12:16,7 1.
5. Jan Černý 1977 ČFSA 13:15,8 2.
6. Kristýnka Brožová 2012 Mílaři Domažlice 13:57,7 1.
7. Jaroslav Pospíšil 1986 Kryry 14:44,6 1.
8. Vlastimil Kubal 1950 Stod  15:18,2 1.
9. František Aschenbrenner 1987 Kryrský maratónec 17:11,2 2.
10. V. Kolářová - L. Kolářová - H. Sochorová štafeta ZŠ Kryry 19:02,0 1.

 

Výsledky Kryry třikrát jinak 2022.pdf

Výsledky Kryry třikrát jinak 2022.xls

Výsledky Školní pohár KRY3J 2022.xlsx

Průběžné pořadí Rozhledny v pohybu 2022 VII.xls

Průběžné pořadí RPD 2022 VII.xls

 

Kryry třikrát jinak - Výsledky 2021

 PořadíJménoRočníkOddílČasPK
1. Lukáš Kopča 1990 TJ Baník Stříbro 09:33 1.
2. Soňa Müllerová 1989 TJ Baník Stříbro 10:53 1.
3. Barbora Šturmová 1985 Forrest Gump team 10:55 1..
4. Jan Černý 1977 Dehtáry 12:50 1.
5. Tereza Šturmová 2012 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13:48 2.
6. Vendula Fronková 1984 AC Domažlice 14:16 2.
7. Vlastimil Kubal 1950 Stod 14:55 1.
8. Jan Tesař 1986   15:14 2.

 

Výsledky KRY3J 2021.pdf

Výsledky KRY3J 2021.xls

Průběžné pořadí Rozhledny v pohybu 2021 III.xls

 

Kryry třikrát jinak - Výsledky 2020

 PořadíJménoRočníkOddílČasPK
1. Pavel Totzauer 1989 Plzeň 10:16,1 1.
2. Tomáš Kraus 2007 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10:45,3 2.
3. Jiří Hess 1984 Podbořany 10:45,9 3.
4. Pavel Švarc 1983 Dva a půl osla 11:10,8 4.
5. Barbora Šturmová 1985 Forrest Gump team 11:38,8 1.
6. Lucie Palíková 1988 Plzeň 11:57,4 1.
7. Jan Kraus 1974 321 start 12:15,5 1.
8. Jan Černý 1977 Dehtáry 12:22,2 2.
9. Stanislav Žambůrek 2003 Kryry 12:25,0 5.
10. Lukáš Hájek 1991 Kryry 12:45,2 6.

 

Výsledky KRY3J 20.pdf

Výsledky KRY3J 20.xls

 

AGC Kryry třikrát jinak - Výsledky 2019

 PořadíJménoRočníkOddílČasPK
1. Jiří Špiroch 2005 SK Kopidlo 10:00,61 1.
2. Ondřej Špiroch 2008 SK Kopidlo 10:38,44 2.
3. Roman Sladký 1972 Pro Sport Activities 10:43,04 1.
4. Barbora Šturmová 1985 Forrest Gump team 11:09,05 1.
5. Jakub Dolejš 1985 AGC Kryry 13:03,99 3.
6. Petr Zlámal 1984 Kryry 13:04,92 4.
7. Eliška Dibďáková 2008 AC Mariánské Lázně 13:19,93 5.
8. Vendula Fronková 1984 AC Domažlice 13:22,23 1.
9. Ota Boháč 1983 Kryry 13:27,40 5.
10. Vítek Dibďák 2011 AC Mariánské Lázně 13:35,99 6.

 

Výsledky Kryry třikrát jinak 2019.pdf

Výsledky Kryry třikrát jinak  2019.xls

Průběžné pořadí Rozhledny v pohybu 2019 III.xls



Hlavní menu

Facebook icon

Sledujte nás na
Facebooku


Partneři

Partner akce

 logo znak Kryry.jpg

 

 

UCB_Logo_Rakovnik_UCB_Expres_A3_V01.jpg

VZP_modul-A_PANTONE-page-001.jpg

 VZP

 

Zde může být i Vaše logo

Zde může být i Vaše logo