Výsledky

Statistiky Chlum třikrát jinak 2011-2017

 

Chlum třikrát jinak - Výsledky 2017

PořadíJménoRočníkOddílČasPK
1. David Lukáš 1988 Plzeň-Radost z pohybu 09:10 1.
2.-3. Martin Kočandrle 2002 Sport Club Plzeň 09:28 2.-3.
2.-3. Pavel Burt 1997 Sport Club Plzeň 09:28 2.-3.
4. Jan Brotánek 1980 Do Jižní Ameriky CZ 09:29 4.
5. Adam Horník 2001 Sport Club Plzeň 09:32 5.
6. Robert Čepek 1968 PSK Olymp Praha 09:37 1.
7. Šimon Jonáš 2000 Fbš Slávia Plzeň 10:07 6.
8. Karel Poborský 1986 Rokycany 10:40 7.
9. Petr Čížek 1979 Prazdroj Plzeň 10:48 8.
10. Martin Vlček 2001 Sport Club Plzeň 10:54 9.

Výsledky Chlum třikrát jinak 2017.xls

 

Chlum třikrát jinak - Výsledky 2015

PořadíJménoRočníkOddílČasPK
1. David Špindler 1994 AC Mariánské Lázně 08:58 1.
2. Robert Čepek 1968 PSK Olymp Praha 09:08 1.
3. Karel Poborský 1986 Rokycany 09:27 2.
4. Jaroslav Šmíd 1976 Dobřany 09:45 3.
5. Petr Veselý 1973 Squash Club Plzeň 09:48 2.
6. Michal Štefec 1986 Velká Hleďsebe 09:51 4.
7. Petr Soukup 1965 Kovohutě Příbram 10:01 1.
8. Tomáš Kašpařík 1975 SK Přerov 10:02 3.
9. Adam Horník 2001 Sport Club Plzeň 10:39 5.
10. Roman Sladký 1972 Pro Sport Activities 10:45 4.

Výsledky dospělí Chlum třikrát jinak 2015.pdf

Výsledky děti Chlum třikrát jinak 2015.pdf

Průběžné umístění Rozhledny v pohybu 15-2.xls

Chlum třikrát jinak - Výsledky 2014

PořadíJménoRočníkOddílČasPK
1. Vladislav Razým 1988 Sport Club Plzeň 09:04 1.
2. Robert Čepek 1968 PSK Olymp Praha 09:10 1.
3. David Lukáš 1988 SK Atlantis Plzeň 09:34 2.
4. Ondřej Moudrý 1981 3,2,1 Start 09:38 3.
5. Ivana Sekyrová 1971 AK Sokolov 09:40 1.
6. Petr Soukup 1965 Kovohutě Příbram 10:08 2.
7. Martin Jeníček 1988 CzechPoint Pirna 10:16 4.
8. Michal Štefec 1985 Velká Hleďsebe 10:28 5.
9. Pavla Zahálková 1989 Salomon Team 10:32 1.
10. Martin Ježek 1964 Plzeň - Újezd 10:38 1.

Kompletní výsledky Chlum třikrát jinak 2014.xls

Průběžné umístění Rozledny v pohybu 2014-3.xls

Chlum třikrát jinak - Výsledky 2013

PořadíJménoRočníkOddílČasPK
1. Robert Čepek 1968 PSK Olymp Praha 09:08 1.
2. Richard Janošík 1988   09:22 1.
3. Ondřej Moudrý 1981   09:56 2.
4. Tomáš Dolejš 1982 Sokol Mochtín 10:24 3.
5. Roman Sladký 1972 Pro Sport Activities 10:35 2.
6. Petr Kuběna 1980   10:48 4.
7. Kateřina Beroušková 1991 LK Tatran Chodov 10:56 1.
8. Milan Prouza 1990 SC Radotín 10:58 5.
9. Pavel Zítek 1970   11:00 3.
10.-12. Pavel Totzauer 1989 Ultraběžci K1 11:09 6.-7.
10.-12. Jaroslav Váňa 1979 SK Plzeň Bolevec 11:09 6.-7.
10.-12. Martin Ježek 1964 Plzeň - Újezd 11:09 4.

Chlum třikrát jinak - Výsledky 2012

PořadíJménoRočníkOddílČasPK
1. Petr Minařík 1976 AK Zlín 09:19 1.
2. Robert Čepek 1968 PSK Olymp Praha 09:29 1.
3. Jakub Mrštík 1978   10:27 2.
4. Tomáš Dolejš 1982 Sokol Mochtín 10:28 3.
5. Josef Bečvář 1980 Plzeň 10:31 4.
6. Martin Ježek 1964 Újezd 10:48 2.
7. Lukáš Krýsl 1999 ŠAK Přeštice 11:06 5.
8. Karel Voráček 1963 Sokol Dolany 11:17 3.
9. Jaroslav Váňa 1979 SK Plzeň Bolevec 11:20 6.
10. Tomáš Pinkas 1979 Plzeň 11:40 7.
Kompletní výsledky excel Chlum třikrát jinak 2012

Chlum třikrát jinak - Výsledky 2011

PořadíJménoRočníkOddílČasPK
1. Robert Čepek 1968 PSK Olymp Praha 09:23 1.
2. Ivana Sekyrová 1971 AK Sokolov 09:43 1.
3. Petr Soukup 1965 Kovohutě Příbram 09:51 2.
4. Jan Sedláček 1978 SK Plzeň Bolevec 10:19 1.
5. Michal Tošner 1978 LK Slovan Karlovy Vary 10:22 2.
6. Jakub Mrštík 1978   10:38 3.
7. Štěpán Waldmann 1986 Úsilov 10:49 4.
8. Filip Stowasser 1983 WiTTE Bike Team 11:42 5.
9. Jaroslav Váňa 1979 SK Plzeň Bolevec 12:25 6.
10. Jiří Hůrka 1973 Ultrasport Sokolov 12:32 7.
Kompletní výsledky Chlum třikrát jinak 2011 (Excel, nebo PDF)


Hlavní menu


Partneři

Partner závodu

logo_umo4_kdyz_vis_kde_zijes_1.jpg

ÚMO Plzeň 4

 

 

logo-elis-v-křivkách.jpg

Elis Plast

 

 

milt2.jpg

Květiny Milt

 

Klub českých turistů

O KČT Bolevec Plzeň

 

Zde může být i Vaše logo

Zde může být i Vaše logo

 

Partneři série

 

 

logo_nadace_cernobile.jpg

Nadace 700 let města Plzně

 

Toyota Dolák logo.jpg

Toyota Dolák

 

Zde může být i Vaše logo

Zde může být i Vaše logo