Výsledky

Statistiky Plzeňský půlmaraton 2008-2016

Vítězové Plzeňský půlmaraton 2008 - 2016

RokVítěz mužiStátČas    Vítězka ženyStátČas
2008 Boash Mayaka Keňa 1:08:33 Olga Firsová Rusko 1:19:12
2009 Jonathan Koilegei Keňa 1:06:51 Eva Štroblová Česká republika 1:27:44
2010 Erkoló Ashenafi Etiopie 1:07:15 Petra Kamínková Česká republika 1:19:54
2011 Elisha Kiprotich Sawe Keňa 1:05:23 Ágnes Kiss Maďarsko 1:22:58
2012 Barnabás Bene Maďarsko 1:09:44 Ivana Sekyrová Česká republika 1:18:56
2013 Stanley Kiprop Maiyo Keňa 1:05:05 Gladys Jepkurui Biwott Keňa 1:16:37
2014 Hillary Kiptum Maiyo Kimaiyo Keňa 1:04:25 Tünde Szabo Maďarsko 1:21:57
2015 Henry Kemboi Keňa 1:05:31 Emishaw Niguse Senbeta Etiopie 1:19:39
2016 Joel Maina Mwangi Keňa 1:09:17 Teresa Flavious Kwamboka Keňa 1:21:58

Výsledky Plzeňského půlmaratonu 2016

ČEZ Plzeňský půlmaraton

PořadíJménoRočníkZeměOddílČasKATPZ
1. MWANGI Joel Maina 1985 KEN Benedek Team 1:09:17 MH 1.
2. MATVIYCHUK Oleksander 1984 UKR JM Demolex Bardejov 1:09:39 MH 2.
3. KAMAU Wilson Wambugu 1985 KEN Benedek Team 1:13:31 MH 3.
4. RODRIGUEZ BENEITEZ Jorge 1981 ŠPA C.A. La Baeza-Cecinas Pablo 1:14:19 MH 4.
5. STARODUBCEV Viktor 1970 UKR JM Demolex Bardejov 1:15:06 M40 1.
6. EISNER Tomáš 1987 CZ Atletika Klatovy 1:16:37 MH 5.
7. BABIAK Orest 1968 UKR JM Demolex Bardejov 1:19:26 MH 2.
8. KOŠŤÁL Evžen 1974 CZ EK Company Plzeň 1:19:54 M40 3.
9. PILAŘ Karel 1978 CZ KOB Baník Sokolov 1:21:01 MH 6.
10. YAMAGUCHI Nobuyuki 1967 JAP Daikin 1:21:31 M40 4.

 

Mistrovství Plzeňského kraje v půlmaratonu 2016 - Muži

PořadíJménoRočníkZeměOddílČas
1. Tomáš Eisner 1987 CZ Atletika Klatovy 1:16:37
2. Václav Jírů 1997 CZ AK Škoda Plzeň 1:29:34
3. Tomáš Bláha 1981 CZ SC Marathon Plzeň 1:30:01


Mistrovství Plzeňského kraje v půlmaratonu 2016 - Ženy

PořadíJménoRočníkZeměOddílČas
1. Petra Šmákalová 1977 CZ TJ Sokol Plzeň-Petřín 1:31:02
2. Ida Kubrová 1982 CZ Atletika Klatovy 1:33:43


Městský Běh

 1. KRAUS Daniel 1978 CZ Medi Profin Plzeň 26.35 M 1.
2. ŽĎÁRSKÝ Jaroslav 1982 CZ Rozběháme Česko 28:55 M 2.
3. IVANYSH Dmytro 1958 UKR JM Demolex Bardejov 29:41 M 3.
4. STEHLÍK Jan 1978 CZ   31:04 M 4.
5. FRENZL Jakub 1980 CZ SK Logav 31:18 M 5.
6. TREFNÁ Dominika 1984 CZ   32:16 Ž 1.
7. JEŽKOVÁ Yveta 2000 CZ Fitness Galerie Slovany 34:27 Ž 2.
8. ŠUSTR Zdeněk 1987 CZ Daikin 34:34 M 6.
9. SALZMANOVÁ Václava 1979 CZ Koloseum 36:01 Ž 3.
10. CÍGLEROVÁ Jana 1967 CZ   36:03 Ž 4.

 

Shape Firemní štafety

PořadíJméno štafety1. úsek2. úsek3. úsekČas
1. Meteoři Pavel Hrabě  Lukáš Pfeifer Jan Paluch 1:26:56
2. ZF Engineering Plzeň Václav Podlena Richard Pytelka Michal Malík 1:27:55
3. Magistrát města Plzně Richard Kotáb Petr Hošek Jan Majer 1:33:35
4. My se toho nebojíme! Petr Šlechta Jiří Vyskočil Michal Tyrpekl 1:36:07
5. Diebold Nixdorf Josef Hula Radek Votípka Jaroslav Hůrka 1:37:02
6. Eurosoftware 4 Jiří Klement Martin Kožíšek Jan Krupička 1:37:39
7. IMI Veronika Šeflová Jan Vopalecký Luděk Lusk 1:41:23
8. ADP_Team 2 Markéta Schinabková Václava Jandová David Janda 1:44:06
9. Sony DADC III. Jan Kňourek Ondřej Trachta Josef Kudlič 1:44:18
10. Zodiac Galleys Europe Jan Malý Pavel Reiter Martin Miletinský 1:44:48

Výsledky ČEZ Plzeňský půlmaraton 2016 komplet final.xls

link:  http://www.sportovniservis.cz/cez-plzensky-pulmaraton-2016/ 

 

 

Výsledky Plzeňského půlmaratonu 2015

 ČEZ Plzeňský půlmaraton

PořadíJménoRočníkZeměOddílČasKATPZ
1. KEMBOI Henry 1981 KEN Benedek Team 1:05:31 MH 1.
2. EMURIA James 1981 KEN Benedek Team 1:08:53 MH 2.
3. EISNER Tomáš 1987 CZ IBIS hotel team 1:12:58 MH 3.
4. CSIRIK Jiří 1992 CZ Metal Produkt s.r.o. 1:13:07 MH 4.
5. PILAŘ Karel 1978 CZ KOB Baník Sokolov 1:17:42 MH 5.
6. ČADA Radim 1976 CZ run´ roll Podkozí 1:19:09 MH 6.
7. SEDLÁČEK Jan 1978 CZ TJ Sušice 1:19:25 MH 7.
8. SENBETA Emishaw Niguse 1994 ETH Benedek Team 1:19:39 ŽH 1.
9. YAMAGUCHI Nobuyuki 1967 JAP Daikin 1:20:24 M40 1.
10. LOSOS Radek 1986 CZ Týn nad Vltavou 1:20:43 MH 8.

Výsledky ČEZ Plzeňský půlmaraton 2015.pdf

Výsledky ČEZ Plzeňský půlmaraton 2015 kola.pdf

Výsledky PP15 kat.pdf

Výsledky PP15.xls

Decathlon firemní štafety

Výsledky DFŠ 15.pdf

Výsledky DFŠ 15 kola.pdf

Výsledky DFŠ 15.xls

 

Výsledky Plzeňského půlmaratonu 2014

PořadíJménoRočníkZeměOddílČasKATPZ
1. MAIYO KIMAIYO Hillary Kiptum 1994 KEN Benedek Team 1:04:25 MH 1.
2. ROP Abel Kibet 1986 KEN Benedek Team 1:04:25 MH 2.
3. TOO Silas Kiprono 1987 KEN Benedek Team 1:06:55 MH 3.
4. KOSZÁR Zsolt 1986 HUN KHL Sport 1:07:45 MH 4.
5. IURCHUK Volodymyr 1983 UKR JM Demolex Bardejov 1:07:53 MH 5.
6. FONYÓ Sandor 1980 HUN KHL Sport 1:11:56 MH 6.
7. EISNER Tomáš 1987 CZ Ibis hotel team 1:13:53 MH 7.
8. CSIRIK Jiří 1992 CZ Atletika Písek 1:15:02 MH 8.
9. PECINA David 1974 CZ Eleven Test Team 1:15:19 M40 1.
10. KRAMARZ Edmund 1969 GER Germany 1:15:47 MH 2.

Firemní štafety Plzeňské teplárenské

PořadíJméno štafety1. úsek2. úsek3. úsekČas
1. Wikov MGI Vlastimil Kráčmar Martin Šupich Jaroslav Mazač 1:22:33
2. O+K+R Ondřej Trachta Karolina Mikelinová Richard Sollar 1:37:24
3. Stop PPP o.s. Martin Mráz Lucie Mrázová Gustav Červený 1:37:55
4. Ibis hotel Plzeň Team David Semelka Martin Plojhar Marek Audes 1:39:28
5. Konplan s.r.o. Johannes Hafner Tomáš Plas Václav Pohoriljak 1:39:53
6. Sony DADC I. František Richter Diana Kotrbová Martin Faltejsek 1:40:39
7. Plzeňská teplárenská, a.s. Otto Dusílek Ondra Konáš Michal Féher 1:40:46
8. Flexible experts - IMI Jiří Kelemen Arnaud Richard Petr Malý 1:40:55
9. Wikov Wind Viktor Miškovský Gabriela Kopicová Zbyšek Kotlas 1:41:05
10. Wikov Orbital Václav Fafejta Vilém Roško Vojtěch Richter 1:41:25


ČEZ Plzeňský půlmaraton 2014 - výsledky absolutně.pdf

ČEZ Plzeňský půlmaraton 2014 - výsledky dle kategorií.pdf

Firemní štafety Plzeňské teplárenské 2014 - výsledky.pdf

KoloběhRAN 2014 - výsledky.pdf

Výsledky Plzeňského půlmaratonu 2013

PořadíJménoRočníkZeměOddílČasKATPZ
1. MAIYO Stanley Kiprop 1988 KEN Benedek Team 1:05:05 MH 1.
2. LAGAT Julius Kiprono 1980 KEN Benedek Team 1:05:15 MH 2.
3. KOSZÁR Zsolt 1986 HUN KHL Sport 1:05:49 MH 3.
4. KREISINGER Jan 1984 CZ AK Kroměříž, Adidas ČR 1:07:19 MH 4.
5. CHERUIYOT James Meli 1979 KEN Benedek Team 1:08:14 MH 5.
6. FONYO Sandor 1980 HUN KHL Sport 1:10:27 MH 6.
7. SERBESSA Mulugeta 1971 CZ Ortopedie Týn nad Vlatavou 1:13:44 M40 1.
8. EISNER Tomáš 1987 CZ Pilsenman Club 1:14:02 MH 7.
9. KOUŘIL Tomáš 1993 CZ AC Vysoké Mýto 1:15:17 MH 8.
10. GAJDŮŠEK Jakub 1991 CZ TJ Jiskra Otrokovice 1:15:28 MH 9.

Vysledky_komplet_absolutne.pdf

Vysledky_komplet.pdf

Vysledky PP13 final.xls

Mistrovství Plzeňského kraje 2013 - Muži

PořadíJménoRočníkZeměOddílČas
1. Pavel Štěpánik 1992 CZ TJ Sušice 1:20:52
2. Norbert Švarc 1972 CZ Mílaři Domažlice 1:22:22
3. Bohuslav Balcar 1943 CZ SC Marathon Plzeň 1:34:5

Mistrovství Plzeňského kraje 2013 - Ženy

PořadíJménoRočníkZeměOddílČas
1. Barbora Divišová 1973 CZ AC Falcon Rokycany 1:52:53
2. Alena Kopecká 1976 CZ SC Marathon Plzeň 2:02:33

Výsledky Plzeňského půlmaratonu 2012

PořadíJménoRočníkZeměOddílČasKATPZ
1. BENE Barnabás 1986 HUN Benedek Team 1:09:44 MH 1.
2. VITKO Juraj 1986 SVK MKSS Kysucké Nové Mesto 1:10:10 MH 2.
3. BERECZ Lajos 1979 HUN Benedek Team 1:10:26 MH 3.
4. ASHENAFI Erkoló 1984 ETH Benedek Team 1:10:41 MH 4.
5. STANĚK Martin 1979 CZ AC Slovan Liberec 1:17:35 MH 5.
6. CHLUPATÝ Marek 1986 CZ Plzeň 1:18:31 MH 6.
7. SEDLÁČEK Jan 1978 CZ TJ Sušice 1:18:38 MH 7.
8. SEKYROVÁ IVANA 1971 CZ AK Sokolov 1:18:56 Ž35 1.
9. PILAŘ Karel 1978 CZ KOB Baník Sokolov 1:19:41 MH 8.
10. EISNER Tomáš 1987 CZ Pilsenman Club 1:20:22 MH 9.

Výsledky Plzeňského půlmaratonu 2011

PořadíJménoRočníkZeměOddílČasKATPZ
1. SAWE Elisha Kiprotich 1982 KEN Benedek Team 1:05:23 MH 1.
2. DUDYCZ Radoslaw 1974 POL KS Team Run Gdansk 1:05:51 M35 1.
3. TÓTH Tamás 1987 HUN Benedek Team 1:08:17 MH 2.
4. OLÁH Tamás 1989 HUN Benedek Team 1:10:22 MH 3.
5. MINAŘÍK Petr 1976 CZ AK Zlín 1:11:20 M35 2.
6. WALLENFELS Jiří 1972 CZ Sokol Vinohrady 1:12:02 M35 3.
7. VEBER Tomáš 1974 CZ Mílaři Domažlice 1:13:29 M35 4.
8. BRYCHTA Jiří 1974 CZ ISRT Havlíčkův Brod 1:14:17 M35 5.
9. KUČERA Petr 1975 CZ SK Salix Grymov 1:15:00 M35 6.
10. KRATOCHVÍL Pavel 1960 CZ Sokol Rudíkov 1:15:06 MH50 1.

Výsledky Plzeňského půlmaratonu 2010

PořadíJménoRočníkZeměOddílČasKATPZ
1. ASHENAFI Erkeló 1984 ETH Benedek Team 1:07:15 MH 1.
2. TÓTH Tamás 1978 HUN Benedek Team 1:07:23 MH 2.
3. ŠTEFKO Róbert 1968 CZ AK Kroměříž 1:09:03 M40 1.
4. BAJZA Jakub 1990 CZ AK Kroměříž 1:09:42 MH 3.
5. BLAHA Tomáš 1976 CZ AK Kroměříž 1:09:56 MH 4.
6. HOMOLÁČ Jiří 1990 CZ VSK Univerzita Brno 1:10:21 MH 5.
7. HAVLÍČEK Jan 1979 CZ ASK Slavia Praha 1:10:40 MH 6.
8. VEBER Tomáš 1974 CZ Mílaři Domažlice 1:11:25 MH 7.
9. KUČERA Martin 1980 CZ VSK Univerzita Brno 1:12:55 MH 8.
10. BROTÁNEK Jan 1980 CZ AK Škoda Plzeň 1:15:27 MH 9.

Výsledky Plzeňského půlmaratonu 2009

PořadíJménoRočníkZeměOddílČasKATPZ
1. KOILEGEI Jonathan 1979 KEN   1:06:51 MH 1.
2. ASHENAFI Erkeló 1984 ETH Benedek Team 1:07:43 MH 2.
3. SERBESSA Mulugeta 1971 CZ Ortopedie Týn nad Vltavou 1:13:14 MH 3.
4. VEBER Tomáš 1974 CZ LK Tattran Chodov 1:14:28 MH 4.
5. ČIVRNÝ Jiří 1980 CZ TJ Semily 1:14:28 MH 5.
6. INDRIS BESHIR Ervin 1967 CZ SK Zdice 1:15:37 M40 1.
7. DÁNKO Miroslav 1977 CZ Labe Tri-Club 1:17:16 MH 6.
8. BENEDEK Zsolt 1969 HUN Benedek Team 1:17:22 M40 2.
9. ŠVEJDAR Slávek 1971 CZ Triatlet Karlovy Vary 1:17:41 MH 7.
10. KUČERA Martin 1965 CZ SOUE Plzeň 1:20:01 M40 3.

Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje 2009 - Muži

PořadíJménoRočníkZeměOddílČasKATPZ
1. ŠVEJDAR Karel 1971 CZ Triatlet Karlovy Vary 1:17:41 MH 1.
2. KUČERA Martin 1965 CZ SOUE Plzeň 1:20:01 M40 1.
3. VLČEK Jaroslav 1969 CZ TJ Klatovy 1:20:15 M40 2.
4. KORYTAR Ján 1952 CZ AC Falcon Rokycany 1:20:32 M50 1.
5. ŠVEHLA Miroslav 1966 CZ Triatlet Karlovy Vary 1:21:01 M40 3.
6. EKL Jiří 1963 CZ AC Falcon Rokycany 1:26:45 M40 4.
7. NOVÝ Jaroslav 1976 CZ AK Sokolov 1:27:28 MH 2.
8. FRYČ Miloslav 1955 CZ AC Falcon Rokycany 1:29:24 M50 2.
9. BEROUŠEK Pavel 1962 CZ Mílaři Domažlice 1:31:04 M40 5.
10. RACEK Luboš 1968 CZ ACES Team Karlovy Vary 1:35:37 M40 6.

Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje 2009 - Ženy

PořadíJménoRočníkZeměOddílČasKATPZ
1. LUKÁŠKOVÁ Zlata 1968 CZ AC Falcon Rokycany 1:41:17 Ž35 1.
2. KABILOVÁ Martina 1969 CZ ACES Team Karlovy Vary 1:53:20 Ž35 2.
3. ŠÍPOVÁ Irena 1962 CZ Aces Karlovy Vary 1:59:25 Ž45 1.

 

Výsledky Plzeňského půlmaratonu 2008

PořadíJménoRočníkZeměOddílČasKATPZ
1. MAYAKA Boash 1985 KEN   1:08:33 MH 1.
2. VEBER Tomáš 1974 CZ LK Tatran Chodov 1:09:20 MH 2.
3. SKALSKÝ Roman 1975 CZ Salamon Team 1:10:16 MH 3.
4. PLETICHA Richard 1975 CZ AK Kadaň 1:12:06 MH 4.
5. MINAŘÍK Petr 1976 CZ AK Zlín 1:14:25 MH 5.
6. ŠROUBEK Vlastimil 1961 CZ SC Marathon Plzeň 1:14:29 M40 1.
7. KLIKA Antonín 1964 CZ Lokomotiva Beroun 1:15:15 M40 2.
8. PETRONJUK Viktor 1960 CZ AC Kovošrot Praha 1:15:57 M40 3.
9. ZAJÍČEK Kamil 1983 CZ SC Marathon Plzeň 1:16:31 MH 6.
10. ŠROUBEK Vlastimil 1992 CZ SC Marathon Plzeň 1:17:34 MJ 1.


Hlavní menu


Partneři

Titulární partner ČEZ Plzeňského půlmaratonu

dc2b43c6-b97f-45c7-965b-e395d4018637.0331211905.jpg

 
Titulární partner Shape firemních štafet

 

Shape logo.jpg

Shape Corp. Czech Republic

 

 Titulární partner Gühring rodinného běhu

 

 Gühring_žlutý podklad.jpg

 

Partneři závodu ČEZ Plzeňského půlmaratonu

logo_Plzen_sportovni_1.jpg 

Město Plzeň

logo_nadace_cernobile.jpg

Nadace 700 let města Plzně

 

logo Plzeňský kraj.gif

Plzeňský kraj

 

 Hotel a Wellness PANORAMA white v paveze velke.jpg

Hotel Panorama

 

11daikin_n11_1.jpg

Daikin

 

umo1-pantone.jpg

Plzeň 3

 

 

Sony DADC.jpg

Sony DADC

 

AVALONFITNESS LOGO_1.jpg

Avalon Fitness

bm_nerodrinks_logo_final_RGB_vertical_isodrinks_1.jpg

Nero Isodrinks

 

Zde může být i Vaše logo

Zde může být i Vaše logo

 
Techničtí partneři
 toitoi.jpg
TOI TOI, sanitární systémy, s r.o.

 

SR logo new.png

Save Road

 

 

Logo Decathlon.jpg

NC Decathlon Plzeň

 

logo kartum_1.jpg

Kartum s.r.o.

 

Billa.jpg

Billa

 

milt2.jpg

Květiny MILT

 

 

Logo Trampota.jpg

Pavel Trampota - PT Servis

Logo-ELEVEN-hlavni-page-001.jpg

Eleven

 

 logo_mf.png
Kniha.cz
ADP_logo_pur_4c.jpg
ADP
Zde může být i Vaše logo

Zde může být i Vaše logo

 

Mediální partneři

CRo-Plzen-H-RGB_1.jpg

Český rozhlas Plzeň

 

svet_behu_trojuhelnik (1).png

 Svět běhu